Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Геодезия және картография бас басқармасы орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 9 қараша N 1248. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995.12.19. N 1799 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Геодезия және картография бас басқармасы орталық аппаратының Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң саны шегiнде 31 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
Геодезия және картография бас басқармасына Бас басқарма бастығының
бiр орынбасарын, сондай-ақ 9 адам құрамымен алқа ұстауға рұқсат
берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
Геодезия және картография бас басқармасының орталық аппараты үшiн
2 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 9 қарашадағы
N 1248 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi
жанындағы Геодезия және картография бас басқармасы
орталық аппаратының
Құрылымы
Жоспарлау-техникалық басқарма
Мемлекеттiк геодезия бақылау инспекциясы
Қаражат және бухгалтерлiк есеп беру басқармасы
Жалпы бөлiм

О структуре центрального аппарата Главного управления геодезии и картографии при Кабинете Министров Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 ноября 1994 г. N 1248. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1799 ~P951799.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Главного управления геодезии и картографии при Кабинете Министров Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 31 единицы.
2. Разрешить Главному управлению геодезии и картографии при Кабинете Министров Республики Казахстан иметь одного заместителя начальника Главного управления, а также коллегию в количестве 9 человек.
3. Установить для центрального аппарата Главного управления геодезии и картографии при Кабинете Министров Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 ноября 1994 г. N 1248
Структура
центрального аппарата Главного управления
геодезии и картографии при Кабинете Министров
Республики Казахстан
Планово-техническое управление
Государственная инспекция геодезического надзора
Управление финансов и бухгалтерской отчетности
Общий отдел