Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 7 желтоқсан N 1390. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1783 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерi шегiнде 55 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге
орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне төрағаның 2
орынбасарын, сондай-ақ 7 адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат
етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге
орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң орталық аппараты
үшiн қызметтiк 3 жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 7 желтоқсандағы
N 1390 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге
орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық
аппаратының
Құрылымы
Басшылық
Құқықтық және ғылыми-техникалық қамтамасыз ету бөлiмi (жетекшi)
Қаржы-экономикалық қамтамасыз ету бөлiмi
Бухгалтерлiк есеп және жиынтық баланс бөлiмi
Жердi пайдалануға мемлекеттiк бақылау жасау бөлiмi (жетекшi)
Жерге орналастыру бөлiмi (жетекшi)
Жер кадастры бөлiмi (жетекшi)
Жер құнарлылығы және мониторингi бөлiмi
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету бөлiмi
Iс басқармасы

О стpуктуpе центpального аппаpата Госудаpственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустpойству
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 7 декабpя 1994 г. N 1390. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1783 ~P951783
Кабинет Министров Республики Казахстан Постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 55 единиц.
2. Разрешить Государственному комитету Республики Казахстан по
земельным отношениям и землеустройству иметь 2 заместителей
Председателя, а также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Государственного комитета
Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству лимит
служебных легковых автомобилей в количестве 3 единиц.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета
Министров Республики Казахстан
от 7 декабря 1994 г. N 1390
Структура
центрального аппарата Государственного комитета
Республики Казахстан по земельным отношениям
и землеустройству
Руководство
Отдел правового и научно-технического обеспечения (ведущий)
Отдел финансово-экономического обеспечения
Отдел бухгалтерского учета и сводного баланса
Отдел госконтроля за использованием земель (ведущий)
Отдел землеустройства (ведущий)
Отдел земельного кадастра (ведущий)
Отдел плодородия и мониторинга земель
Отдел материально-технического обеспечения
Управление делами