Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 8 желтоқсан N 1396. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995.12.19. N 1807 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi орталық аппаратының Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы осы аппарат қызметкерлерiнiң саны шегiнде қосымшаға сәйкес 328 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгiне министрдiң
5 орынбасарын, оның iшiнде министрдiң бiр бiрiншi орынбасарын,
сондай-ақ саны 13 адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi үшiн 11
қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 8 желтоқсандағы
N 1396 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi
орталық аппаратының
Құрылымы
Басшылық
Министрдiң хатшылығы
Экономикалық стратегия және дамуды болжау бас басқармасы
Сыртқы экономикалық саясат бас басқармасы
Қаржы саясаты бас басқармасы
Өнеркәсiп саясаты бас басқармасы
Инвестициялық саясат бас басқармасы
Аймақтық саясат басқармасы (жетекшi)
Әлеуметтiк саясат басқармасы (жетекшi)
Аграрлық саясат басқармасы (жетекшi)
Ғылыми-технологиялық саясат басқармасы (жетекшi)
Экономиканың жекеменшiк секторын дамыту басқармасы (жетекшi)
Тұтыну нарығын дамыту басқармасы (жетекшi)
Нарықтық инфрақұрылымды дамыту басқармасы (жетекшi)
Меншiк қатынастары басқармасы (жетекшi)
Қорғаныс пен қауiпсiздiктi қамтамасыз ету басқармасы (жетекшi)
Коммуникацияларды дамыту басқармасы (жетекшi)
Жұмылдыру бағдарламалары мен мемлекеттiк резервтер басқармасы
(жетекшi)
Кадрлар даярлауды үйлестiру басқармасы (жетекшi)
Iс басқармасы
Бухгалтерлiк есеп пен есеп беру басқармасы
Аппарат жұмысын ұйымдастыру және iс жүргiзу басқармасы
Кадр бөлiмi
Заң бөлiмi
Бiрiншi бөлiм

О стpуктуpе центpального аппаpата Министеpства экономики Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 8 декабpя 1994 г. N 1396. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 декабря 1995 г. N 1807 ~P951807
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Министерства экономики Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 328 единиц.
2. Разрешить Министерству экономики Республики Казахстан иметь
5 заместителей Министра, в том числе одного первого заместителя
Министра, а также коллегию в количестве 13 человек.
3. Установить для Министерства экономики Республики Казахстан
лимит служебных легковых автомобилей в количестве 11 единиц.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета
Министров Республики Казахстан
от 8 декабря 1994 г. N 1396
Структура
центрального аппарата Министерства
экономики Республики Казахстан
Руководство
Секретариат Министра
Главное управление экономической стратегии и прогнозов развития
Главное управление внешнеэкономической политики
Главное управление финансовой политики
Главное управление промышленной политики
Главное управление инвестиционной политики
Управление региональной политики (ведущее)
Управление социальной политики (ведущее)
Управление аграрной политики (ведущее)
Управление научно-технологической политики (ведущее) Управление развития частного сектора экономики (ведущее) Управление развития потребительского рынка (ведущее) Управление развития рыночной инфраструктуры (ведущее) Управление отношений собственности (ведущее)
Управление обеспеченности обороны и безопасности (ведущее)
Управление развития коммуникаций (ведущее)
Управление мобилизационных программ и государственных
резервов (ведущее)
Управление координации подготовки кадров (ведущее)
Управление делами
Управление бухучета и отчетности
Управление организации работы аппарата и делопроизводства
Отдел кадров
Юридический отдел
Первый отдел