Толлинг негiзiнде қант шикiзатын берушiлердi оның содан ақ қант жасайтын және Қазақстан Республикасында сатылатын бөлiгiне импорттық кеден баж салығын төлеуден босату туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1994 жылғы 22 желтоқсан N 1433. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Республика нарығын ақ қантпен толықтыру, қант өнеркәсiбiнiң қуатын арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Толлинг негiзiнде қант шикiзатын берушiлер оның содан ақ  қант жасайтын және Қазақстан Республикасында сатылатын бөлiгiне импорттық кеден баж салығын төлеуден босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об освобождении поставщиков сахаpа-сыpца на толлинговой основе от уплаты импоpтной таможенной пошлины на выpаботанный из него белый сахаp и pеализуемый ими в Республику Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 22 декабpя 1994 г. N 1433. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
В целях насыщения республиканского рынка белым сахаром, загрузки мощностей сахарной промышленности Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Освободить поставщиков сахара-сырца на толлинговой основе от уплаты импортной таможенной пошлины на выработанный из него белый сахар и реализуемый ими в Республике Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан