Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 9 тамыздағы N 888 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 24 желтоқсан N 1462. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.08.07. N 983 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығын беру жөнiндегi комитеттiң төрағасы, мүшесi және хатшысы мiндеттерiнен қызмет орындарының өзгеруiне байланысты Т.Жүкеев, Б.Рүстембаев, Г.Бельгер, Т.Тiлегенов босатылсын.
2. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығын беру жөнiндегi комитет мүшелерi болып А.Есiмов - төрағасы, Е.Никитинский, Н.Асқаров - комиссия мүшелерi, Ф.Фатина -комиссия хатшысы болып бекiтiлсiн.
3. Өнер, спорт, ғылым, драматургия, орындаушылық шеберлiк, музыка, театр-кино саласында жетi "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығы тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 9 августа 1994 г. N 888 ~P940888
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 24 декабpя 1994 г. N 1462. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 7 августа 1996 г. N 983 ~P960983
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Освободить от обязанностей председателя, членов и секретаря комитета по присуждению государственной молодежной премии "Дарын" Кабинета Министров Республики Казахстан Т. Жукеева, Б. Рустембаева, Г. Бельгера, Т. Тлегенова в связи с изменением места работы.
2. Утвердить членами комитета по присуждению государственной молодежной премии "Дарын" Кабинета Министров Республики Казахстан А. Есимова - председателем, Е. Никитинского, Н. Аскарову - членами комиссии, Ф. Фатина - секретарем комиссии.
3. Установить семь государственных молодежных премий "Дарын" в области искусства, спорта, науки, драматургии, исполнительского мастерства, музыки, театра - кино.
Премьер-министр
Республики Казахстан