Қазақстан Республикасын вакцинамен қамтамасыз ету туралы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен ЮНЕСЕФ арасындағы келiсiмдi жүзеге асыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 24 қаңтардағы N 77
Алматы қаласында 1994 жылғы 30 қарашада қол қойылған Қазақстан Республикасын вакцинамен қамтамасыз ету туралы Қазақстан Республикасының Үкiметi мен ЮНИСЕФ арасындағы Келiсiмдi орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. 1995-2000 жылдардағы кезеңде вакциналар сатып алу үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ЮНИСЕФ-ке өткiзетiн жыл сайынғы жарналарының осыған қосылған кестесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлiгi:
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен Қазақстан Республикасындағы ЮНИСЕФ Өкiлдiгiне 1995-2000 жылдардағы кезеңде вакциналарға қажеттiлiктiң жыл сайынғы есебiн түсiрiп отырсын;
аталған Келiсiм бойынша берiлген барлық вакциналардың
алынуын, кеденнен өтуi мен бөлiнуiн қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1995-2000
жылдары бойында бюджеттердiң тиiстi жобаларын жасаған кезде
вакциналар сатып алу үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
ЮНИСЕФ-ке жыл сайынғы өткiзетiн жарналардың кестесiне сәйкес
вакциналардың сатып алуына қаражат бөлiнуiн көздейтiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 24 қаңтардағы
N 77 қаулысымен
Бекiтiлген
1995-2000 жылдардағы кезеңде вакциналар сатып
алу үшiн Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ЮНИСЕФ-ке
өткiзетiн жыл сайынғы жарналарының
КЕСТЕСI
----------------------------------------------------------------
Жылы  |   Төлену     |   АҚШ-тың мың доллары  |  Төлемнiң жалпы
|   мерзiмi    |       сомасында        | сомасы /АҚШ-тың мың
|              |                        | доллары сомасында/
----------------------------------------------------------------
1995     30 тамыз            20.593                 20.593
1996     30 сәуiр            63.758
30 тамыз            63.758                127.516
1997     30 сәуiр           132.852
30 тамыз           132.852                265.704
1998     30 сәуiр           171.691
30 шiлде           171.691
30 қыркүйек        171.691                515.074
1999     30 сәуiр           212.879
30 шiлде           212.879
30 қыркүйек        212.879                638.639
2000     30 сәуiр           308.404
30 шiлде           308.404
30 қыркүйек        308.404                925.214
-------------------------------------------------------
ЖИЫНЫ: (екi миллион төрт жүз тоқсан екi мың     2 492.740
жетi жүз қырық АҚШ доллары)

О реализации Соглашения между Правительством Республики Казахстан и ЮНИСЕФ о вакцинной обеспеченности Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 января 1995 г. N 77
Во исполнение Соглашения между Правительством Республики Казахстан и ЮНИСЕФ о вакцинной обеспеченности Республики Казахстан, подписанного в г.Алматы 30 ноября 1994 года, Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый график ежегодных взносов Правительства Республики Казахстан ЮНИСЕФ для приобретения вакцин на период 1995-2000 годов.
2. Министерству здравоохранения Республики Казахстан:
представлять в Министерство финансов Республики Казахстан и Представительство ЮНИСЕФ в Республике Казахстан ежегодные расчеты потребности в вакцинах на период 1995-2000 годов;
обеспечить получение, прохождение таможни и распределение всех вакцин, поставленных по указанному Соглашению.
3. Министерству финансов Республики Казахстан предусматривать при формировании соответствующих проектов бюджетов в течение 1995-2000 годов средства на закупку вакцин в соответствии с графиком ежегодных взносов Правительства Республики Казахстан ЮНИСЕФ для приобретения вакцин.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 января 1995 г. N 77
График ежегодных взносов
Правительства Республики Казахстан ЮНИСЕФ
для приобретения вакцин на период 1995-2000 годов
--------------------------------------------------------------------
Год ! Срок оплаты   !  Сумма в тысячах  ! Общая сумма выплаты
!               !  долларов США     ! (в тысячах долларов США)
--------------------------------------------------------------------
1995    30 августа         20.593                  20.593
1996    30 апреля          63.758
30 августа         63.758                 127.516
1997    30 апреля         132.852
30 августа        132.852                 265.704
1998    30 апреля         171.691
30 июля           171.691
30 сентября       171.691                 515.074
1999    30 апреля         212.879
30 июля           212.879
30 сентября       212.879                 638.639
2000    30 апреля         308.404
30 июля           308.404
30 сентября       308.404                 925.214
--------------------------------------------------------------------
ИТОГО (два миллиона четыреста девяносто две     2 492.740
тысячи семьсот сорок долларов США)