Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң кеден қызметтерiнiң қызметтiк және арнаулы жеңiл автомобильдерiнiң лимитi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 7 ақпан N 121. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000.02.24. N 288 қаулысымен. ~P000288
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiлдiк және атқарушы органдарының, басқару органдарының қызметкерлерiнiң жалпы саны мен қызметтiк жеңiл автомобильдерi санының лимитi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 қыркүйектегi N 1092 P941092_ қаулысымен Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiне бөлiнген қызметтiк жеңiл автомобильдер санының лимитi жергiлiктi кеден органдарына берiлген 115 жеңiл автомобиль санына қысқартылсын.
2. "Арнаулы жеңiл автомобильдер тиесiлiлiгi кестесiн бекiту
туралы" Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1989 жылғы 3 тамыздағы N 242
қаулысымен бекiтiлген Қазақ ССР Министрлер Советiнiң ведомствосына
қарасты бюджет мекемелерi мен ұйымдарына тиесiлi арнаулы жеңiл
автомобильдер кестесi қосымшаға сәйкес толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 7 ақпандағы
N 121 қаулысына
қосымша
Арнаулы жеңiл автомобильдер тиесiлiлiгi кестесiне
Қосымша
--------------------------------------------------------------------
Атауы    | Атқаратын    |Арнаулы автомобильдер |Мекемелерге,
|  қызмет      |пайдалануға құқығы бар|ұйымдарға,құрылымдық
|              |мекемелер, ұйымдар    |бөлiмшелерге тиiстi
|              |                      | автомобиль саны
---------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Жедел     Профилактикалық    облыстар бойынша       2 - 4
жұмыс     және жедел жұмыс   кеден басқармасы
атқаруды
қамтамасыз ету
кедендер               2 - 3
кедендiк пост          1 - 2

О лимитах служебных и специальных легковых автомобилей таможенной службы Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 февраля 1995 г. N 121. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 24 февраля 2000 г. N 288 ~P000288.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Сократить Министерству финансов Республики Казахстан лимит количества служебных легковых автомобилей, выделенных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 сентября 1994 г. N 1092 P941092_ "О лимитах общей численности работников и количества служебных легковых автомобилей местных представительных и исполнительных органов, органов управления Республики Казахстан", для местных таможенных органов на 115 единиц.
2. Дополнить табель положенности специальных легковых автомобилей для бюджетных учреждений и организаций, подведомственных Совету Министров Казахской ССР, утвержденный постановлением Совета Министров Казахской ССР от 3 августа 1989 г. N 242 "Об утверждении табеля положенности специальных легковых автомобилей", согласно приложению.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 7 февраля 1995 г. N 121
Дополнение
к табелю положенности специальных легковых
автомобилей
--------------------------------------------------------------------
Наименование!Функциональное!Учреждения,организации,!Количество
! назначение   !имеющие право использо-!автомобилей на
!              !вать специальные легко-!учреждение,
!              !вые автомобили         !организацию,
!              !                       !структур.подразд.
--------------------------------------------------------------------
Министерство финансов Республики Казахстан
Оперативная  обеспечение      таможенное управление
профилактических     по областям           2 - 4
и оперативных
работ
таможни               2 - 3
таможенные посты      1 - 2