"Рауан" акционерлiк қоғамының (Алматы қаласы) акцияларын дербес жоба бойынша сату туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 2 наурыздағы N 209
Қазақстан Республикасында Мемлекет иелiгiнен алу мен жекешелендiрудiң 1993-1995 жылдарға арналған (II кезең) Ұлттық бағдарламасын, Реформаларды тереңдету және экономикалық дағдарыстан шығу жөнiндегi Үкiметтiң iс-қимыл бағдарламасын жүзеге асыру, отандық инвесторға жағдай жасау және кепiлдiктi қамтамасыз
ету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi
қаулы етедi:
1. "Рауан" акционерлiк қоғамының акцияларын сатып алу туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiк жөнiндегi мемлекеттiк
комитетi мен "Акцепт" Қазақстан фирмасы арасында 1994 жылғы
23 тамызда жасалған шарт мақұлдансын.
2.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ күшiн жойды - ҚР Үкіметінiң 1997.02.28. N 279
қаулысымен.
P970279_
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О продаже акций акционерного общества "Рауан" (г. Алматы) по индивидуальному проекту
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 марта 1995 г. N 209
В целях реализации Национальной программы разгосударствления и приватизации в Республике Казахстан на 1993-1995 годы (II этап), Программы действий Правительства по углублению реформ и выходу из экономического кризиса, обеспечения условий и гарантий отечественному инвестору Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить договор о приобретении акций акционерного общества "Рауан" от 23 августа 1994 года между Государственным комитетом Республики Казахстан по государственному имуществу и казахстанской фирмой "Акцепт".
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 февраля 1997 г. N 279 P970279_ )
Премьер-министр
Республики Казахстан