Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 10 наурыз N 230. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.08.20. N 1033 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi орталық
аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық
бас басқармасы органдарының тиiстi қызметкерлерiнiң еңбекақы
жағдайы Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi жергiлiктi
органдарының қызметкерлерiне таратылсын.
<*>
Ескерту. 2-шi тармақ жаңа редакцияда - ҚРМК-нiң 1995.07.11.
N 948 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 10 наурыздағы
N 230 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
орталық аппаратының құрылымы
Басшылық
Бас бюджет басқармасы
Бас қазынашылық басқармасы
Бас салық инспекциясы
Бас кеден басқармасы
Бухгалтерлiк есеп және есеп беру методологиясы бас басқармасы
Сақтандыру департаментi
Кiрiстердi болжау басқармасы (жетекшi)
Әлеуметтiк сала және ғылым басқармасы (жетекшi)
Халықты әлеуметтiк қорғау басқармасы (жетекшi)
Материалдық өндiрiс және құрылыс кешенi салалары
басқармасы (жетекшi)
Агроөнеркәсiп кешенi және табиғат қорғау басқармасы (жетекшi)
Өндiрiстiк емес инфрақұрылым басқармасы (жетекшi)
Ұлттық қауiпсiздiк басқармасы (жетекшi)
Мемлекеттiк аппарат басқармасы (жетекшi)
Нарықтық инфрақұрылым басқармасы
Мемлекеттiк бағалы қағаздар басқармасы
Ақша-кредит саясаты басқармасы
Сыртқы заемдар мен қарыздар басқармасы
Мемлекетаралық қатынастар және халықаралық қаржы ұйымдары
басқармасы
Заң басқармасы
Кадр және оқу орындары басқармасы (жетекшi)
Аппарат жұмысын ұйымдастыру жөнiндегi департамент

О структуре центрального аппарата Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1995 г. N 230. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1033 ~P961033
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства финансов Республики Казахстан согласно приложению.
2. Распространить на работников местных органов Министерства финансов Республики Казахстан условия оплаты труда соответствующих работников органов Главного управления казначейства Министерства финансов Республики Казахстан <*> .
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления КМ РК от 11 июля 1995 г. N 948.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1995 г. N 230
Структура центрального аппарата
Министерства финансов Республики Казахстан
Руководство
Главное бюджетное управление
Главное управление казначейства
Главная налоговая инспекция
Главное таможенное управление
Главное управление методологии бухгалтерского учета и отчетности
Департамент страхования
Управление прогнозирования доходов (ведущее)
Управление социальной сферы и науки (ведущее)
Управление социальной защиты населения (ведущее)
Управление отраслей материального производства и строительного
комплекса (ведущее)
Управление агропромышленного комплекса и охраны природы (ведущее) Управление непроизводственной инфраструктуры (ведущее) Управление национальной безопасности (ведущее)
Управление государственного аппарата (ведущее)
Управление рыночной инфраструктуры
Управление государственных ценных бумаг
Управление денежно-кредитной политики
Управление внешних займов и долгов
Управление межгосударственных отношений и международных финансовых
организаций
Юридическое управление
Управление кадров и учебных заведений (ведущее)
Департамент по организации работы аппарата