Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мекемелерi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары мен штат саны туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 10 наурыздағы N 231. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. 1995 жылдың 1 наурызынан бастап Қазақстан Республикасының алыс және таяу шет елдердегi Елшiлерi мен Өкiлеттi Өкiлдерiнiң АҚШ долларымен төленетiн лауазымдық жалақылары қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
Осы қаулыға сәйкес қызметкерлер үшiн енгiзiлiп отырған жалақы төленiп жүрген жалақыда аз болған жағдайларда, оларға Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдегi осы мекемесiнде сол лауазымда жұмыс iстеген уақытына жалақысының тиiстi айырмасы төленедi.
2. Қазақстан Республикасының алыс және таяу шет елдердегi елшiлiктерi мен өкiлдiктерi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары Елшiнiң лауазымдық жалақысына "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шетелдегi мекемелерi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысының кестесi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 10 қыркүйектегi N 867 қаулысының N 1 қосымшасында белгiленген проценттiк арақатынаста белгiленедi.
3. Қазақстан Республикасы Елшiлерiнiң шетел валютасымен төленетiн лауазымдық жалақыларына дербес үстемелер 1995 жылдың 1 наурызынан бастап тоқтатылсын.
4. Қазақстан Республикасының алыс және таяу шетелдегi елшiлiктерi мен өкiлдiктерiнiң штат саны 361,75 бiрлiк болып белгiленсiн.
5. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 23 тамыздағы "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң шет елдердегi мекемелерi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары мен штат саны туралы" N 946 қаулысының және 1994 жылғы 14 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасының елшiлiктерi аппаратының санын және оларды ұстауға арналған шығындары реттеу туралы" N 1023 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 10 наурыздағы
N 231 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының алыс және таяу шет елдердегi
Елшiлерi мен Өкiлеттi Өкiлдерiнiң лауазымдық жалақылары
-------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Елшiлiгi мен        | Лауазымдық жалақы
Өкiлдiгiнiң атауы                     |
-------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы
Елшiлiгi                                               1200
Қазақстан Республикасының Беларусь
Республикасындағы Елшiлiгi                              800
Қазақстан Республикасының Украинадағы Елшiлiгi          800
Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы
Елшiлiгi                                                800
Қазақстан Республикасының Өзбекстан
Республикасындағы Елшiлiгi                              800
Қазақстан Республикасының Әзiрбайжан
Республикасындағы Елшiлiгi                              800
Қазақстан Республикасының Бельгия Корольдiгiндегi
Елшiлiгi                                               2250
Қазақстан Республикасының Венгер Республикасындағы
Елшiлiгi                                               2000
Қазақстан Республикасының Мысыр Араб
Республикасындағы Елшiлiгi                             1800
Қазақстан Республикасының Үндiстан
Республикасындағы Елшiлiгi                             1700
Қазақстан Республикасындағы Иран Ислам
Республикасындағы Елшiлiгi                             1900
Қазақстан Республикасының Қытай Халық
Республикасындағы Елшiлiгi                             2300<*>
Қазақстан Республикасының Бiрiккен Ұлттар
Ұйымы жанындағы Тұрақты Өкiлдiгi                       2500
Қазақстан Республикасының Пәкiстан Ислам
Республикасындағы Елшiлiгi                             1700
Қазақстан Республикасының АҚШ-тағы Елшiлiгi            2500
Қазақстан Республикасының Түркия
Республикасындағы Елшiлiгi                             2500
Қазақстан Республикасының Германия Федеративтiк
Республикасындағы Елшiлiгi                             2500
Қазақстан Республикасының Француз
Республикасындағы Елшiлiгi                             2500
ЕСКЕРТУ. Қосымшаға өзгерiс енгiзiлдi - ҚР Үкіметінiң 1996.09.16. N 1122 қаулысымен.

О должностных окладах и штатной численности работников учреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1995 г. N 231. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить с 1 марта 1995 года должностные оклады Послов и Полномочных Представителей Республики Казахстан в странах дальнего и ближнего зарубежья в долларах США согласно приложению.
В случаях, когда вводимые для работников в соответствии с настоящим постановлением оклады оказываются ниже действующих, то им за время работы в данном учреждении Министерства иностранных дел Республики Казахстан за границей в той же должности выплачивается соответствующая разница в заработной плате.
2. Должностные оклады работников посольств и представительств Республики Казахстан дальнего и ближнего зарубежья устанавливаются в процентном отношении от должностного оклада Посла, определенного в приложении N 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 сентября 1993 г. N 867 P930867_  "О схеме должностных окладов работников учреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан за границей".
3. Отменить персональные надбавки к должностным инвалютным окладам Послов Республики Казахстан с 1 марта 1995 года.
4. Утвердить штатную численность посольств и представительств Республики Казахстан в странах дальнего и ближнего зарубежья в количестве 361,75 единиц.
5. Признать утратившими силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 августа 1994 г. N 946 "О должностных окладах и штатной численности работников учреждений Министерства иностранных дел Республики Казахстан" и от 14 сентября 1994 г. N 1023 "Об упорядочении численности аппарата посольств Республики Казахстан и расходов на их содержание".
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета
Министров Республики Казахстан
от 10 марта 1995 г. N 231
Должностные оклады Послов
и Полномочных Представителей
Республики Казахстан в странах
дальнего и ближнего зарубежья<*>
Сноска. Внесены изменения постановлением Правительства РК от 16 сентября 1996 г. N 1122  P961122_  .
---------------------------------------------------------------------
Наименование Посольства и Представительства  !  Должностной оклад
Республики Казахстан               !
---------------------------------------------------------------------
Посольство Республики Казахстан в
Российской Федерации                                 1200
Посольство Республики Казахстан в
Республике Беларусь                                   800
Посольство Республики Казахстан в Украине             800
Посольство Республики Казахстан в
Кыргызской Республике                                 800
Посольство Республики Казахстан в
Республике Узбекистан                                 800
Посольство Республики Казахстан в
Азербайджанской Республике                            800
Посольство Республики Казахстан в
Королевстве Бельгия                                  2250
Посольство Республики Казахстан в
Венгерской Республике                                2000
Посольство Республики Казахстан в
Арабской Республике Египет                           1800
Посольство Республики Казахстан в
Республике Индия                                     1700
Посольство Республики Казахстан в
Исламской Республике Иран                            1900
Посольство Республики Казахстан в
Китайской Народной Республике                        2300
Постоянное Представительство Республики
Казахстан при ООН                                    2500
Посольство Республики Казахстан в
Исламской Республике Пакистан                        1700
Посольство Республики Казахстан в США                2500
Посольство Республики Казахстан в
Турецкой Республике                                  2500
Посольство Республики Казахстан в
Федеративной Республике Германии                     2500
Посольство Республики Казахстан во
Французской Республике                               2500