Қазақстан Республикасының Майндағы Франкфурт қаласындағы (ГФР) Бас Консулдығының мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 23 наурыздағы N 324. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Майндағы Франкфурт қаласында (ГФР) Бас Консулдығының ашылуына байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Майндағы Франкфурт қаласындағы (ГФР) Бас Консулдығының штаттық саны 8 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Майндағы Франкфурт қаласындағы (ГФР) Бас Консулының лауазымдық еңбек ақысы шетел валютасымен айына 2375 (екi мың жүз жетпiс бес) АҚШ доллары мөлшерiнде белгiленсiн. Бас Консулдық қызметкерлерiнiң лауазымдық еңбекақылары Қазақстан Республикасының Майндағы Франкфурт қаласындағы (ГФР) Бас Консулының шетел валютасымен алатын еңбекақысына қарай штаттық кестеге сәйкес белгiленсiн.
3. Бас Консулдық қызметкерлерiне медициналық қызмет көрсетiлуiне аударым олардың АҚШ долларымен алатын жалақысы қорының 2 процентi мөлшерiнде белгiленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қаржы министрлiгiмен келiсу бойынша Қазақстан Республикасының Майндағы Франкфурт қаласындағы (ГФР) Бас Консулдығының штаттық кестесi мен шығыстар сметасын бекiтсiн.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1995 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат есебiнен қаржы бөлiнуiн қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

Вопросы Генерального Консульства Республики Казахстан в г. Франкфурт-на-Майне (ФРГ)
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1995 г. N 324. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
В связи с открытием Генерального Консульства Республики Казахстан в г.Франкфурт-на-Майне (ФРГ) Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить штатную численность Генерального Консульства Республики Казахстан в г.Франкфурт-на-Майне (ФРГ) в количестве 8 единиц.
2. Установить Генеральному Консулу Республики Казахстан в г.Франкфурт-на-Майне (ФРГ) должностной инвалютный оклад в размере 2375 (две тысячи триста семьдесят пять) долларов США в месяц. Должностные оклады сотрудников Генерального Консульства установить, исходя из инвалютного оклада Генерального Консула Республики Казахстан в г.Франкфурт-на-Майне (ФРГ), в соответствии со штатным расписанием.
3. Установить отчисления на медицинское обслуживание сотрудников Генерального Консульства в размере 2 процента из фонда их заработной платы в долларах США.
4. Министерству иностранных дел по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан утвердить штатное расписание и смету расходов Генерального Консульства Республики Казахстан в г.Франкфурт-на-Майне (ФРГ).
5. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить выделение ассигнований за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 1995 год.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан