Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Аппараты қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысын өсiру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 23 наурыз N 325. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.08.20. N 1033 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 15 наурыздағы
N 2120 Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер
Кабинетi қаулы етедi:
1995 жылғы 1 наурыздан бастап Қазақстан Республикасының
Министрлер Кабинетi Аппараты қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысы.
1,25 есе өсiрiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

Об увеличении должностных окладов работников Аппарата Кабинета Министров Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1995 г. N 325. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1033 ~P961033
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 15 марта 1995 г. N 2120 Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Увеличить с 1 марта 1995 года должностные оклады работников Аппарата Кабинета Министров Республики Казахстан в 1,25 раза.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан