Қазақстан Республикасы әкiмдерiнiң жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 4 сәуiр 1995 ж. N 404
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Алматы облысы әкiмi орынбасарларының саны бiр адамға;
Алматы қаласы әкiмi орынбасарларының саны бiр адамға;
аталған әкiмдерге бiр қызметтiк жеңiл автомобиль лимитiне көбейтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Отдельные вопросы глав администраций Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 апреля 1995 г. N 404
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Увеличить:
численность заместителей главы Алматинской областной администрации на одну единицу;
численность заместителей главы Алматинской городской администрации на одну единицу;
по одному лимиту служебных легковых автомобилей указанным главам администраций.
Премьер-министр
Республики Казахстан