Қазақстан Респубикасының Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 13 ақпан N 458. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.08.20. N 1033 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қаржы бақылау
комитетi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларының схемасы
1-5 кестелерге сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 1995 жылғы 1 наурыздан күшiне енгiзiлсiн.
3. "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қаржы бақылау
комитетi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысы туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 31 наурыздағы
N 316 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
N 458 қаулысына
1- кесте
Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетi орталық
аппараты басшыларының, басшы қызметкерлерi мен
мамандарының
Лауазымдық жалақылары
(теңгемен)
-------------------------------------------------------------------
Лауазым атаулары                   | Айлық лауазымдық
|      жалақы
-------------------------------------------------------------------
Комитет төрағасы                               5060
Комитет төрағасының бiрiншi орынбасары         4750
Комитет төрағасының орынбасары                 4560
Басқарма бастығы                               4190
Басқарма бастығының орынбасары                 3940
Бөлiм бастығы                                  3810
Бөлiм бастығының орынбасары                    3380
Комитет төрағасының көмекшiсi                  2940
Экономикалық кеңесшi, консультант              3380
Бас бақылаушы-тексерушi                        3380
Аға бақылаушы-тексерушi                        3060
Бақылаушы-тексерушi                            2880
Бас бухгалтер                                  3190
Бас маман                                      3060
Жетекшi маман                                  2750
I санаттағы маман                              2190
II санаттағы маман                             2000
Маман                                          1940
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 ақпандағы N 458 қаулысына 2-кесте
Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетiнiң облыстар
және Алматы қаласы бойынша басқармалары басшы
қызметкерлерi мен мамандарының
Лауазымдық жалақылары
(теңгемен)
-------------------------------------------------------------------
Лауазым атаулары                      | Айлық лауазымдық
|     жалақы
-------------------------------------------------------------------
Басқарма бастығы                               3750
Басқарма бастығының бiрiншi орынбасары         3500
Басқарма бастығының орынбасары                 3380
Басқарманың бөлiм бастығы                      3060
Бас бақылаушы-тексерушi                        2630
Аға бақылаушы-тексерушi                        2440
Бақылаушы-тексерушi                            2380
Бас бухгалтер                                  2380
Бас маман                                      2380
Жетекшi маман                                  2190
I санаттағы маман                              1940
II санаттағы маман                             1750
Маман                                          1630
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 ақпандағы N 458 қаулысына 3-кесте
Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетiнiң қалалардағы
және Ленинск қаласындағы бөлiмшелерiнiң басшы
қызметкерлерi мен мамандарының
Лауазымдық жалақылары
(теңгемен)
-------------------------------------------------------------------
Лауазым атаулары    |      Айлық лауазымдық жалақы
|--------------------------------------------
| топтан |  I   |  II  |  III  | Селолық
|  тыс*  |      |      |       | аймақтағы
|        |      |      |       | қалаларда
--------------------------------------------------------------------

О должностных окладах работников Государственного комитета финансового контроля Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1995 г. N 458. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1033 ~P961033
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить схему должностных окладов работников Государственного комитета финансового контроля Республики Казахстан согласно таблицам 1-5.
2. Ввести в действие настоящее постановление с 1 марта 1995 года.
3. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 марта 1994 г. N 316 "О должностных окладах работников Комитета государственного финансового контроля при Кабинете Министров Республики Казахстан".
Премьер-министр
Республики Казахстан
Таблица 1
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1995 г. N 458
Должностные оклады
руководителей, руководящих
работников и специалистов центрального
аппарата Государственного комитета
финансового контроля Республики Казахстан
(в тенге)
----------------------------------------------------------------------
Наименование должностей            !   Месячный должностной оклад
----------------------------------------------------------------------
Председатель комитета                    5060
Первый заместитель Председателя          4750
комитета
Заместитель председателя комитета        4560
Начальник Управления                     4190
Заместитель начальника Управления        3940
Начальник отдела                         3810
Заместитель начальника отдела            3380
Помощник Председателя Комитета           2940
Экономический советник, консультант      3380
Главный контролер-ревизор                3380
Старший контролер-ревизор                3060
Контролер-ревизор                        2880
Главный бухгалтер                        3190
Главный специалист                       3060
Ведущий специалист                       2750
Специалист I категории                   2190
Специалист II категории                  2000
Специалист                               1940
Таблица 2
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1995 г. N 458
Должностные оклады
руководящих работников и специалистов управлений
Государственного комитета финансового контроля
по областям и городу Алматы Республики Казахстан
(в тенге)
----------------------------------------------------------------------
Наименование должностей            ! Месячный должностной оклад
-----------------------------------------------------------------------
Начальник управления                       3750
Первый заместитель начальника              3500
управления
Заместитель начальника управления          3380
Начальник отдела управления                3060
Главный контролер-ревизор                  2630
Старший контролер-ревизор                  2440
Контролер-ревизор                          2380
Главный бухгалтер                          2380
Главный специалист                         2380
Ведущий специалист                         2190
Специалист I категории                     1940
Специалист II категории                    1750
Специалист                                 1630
Таблица 3
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1995 г. N 458
Должностные оклады
руководящих работников и специалистов отделений
Государственного комитета финансового контроля
по городам и городу Ленинску Республики Казахстан
(в тенге)
----------------------------------------------------------------------
Наименование          !       Месячный должностной оклад
должностей            !-----------------------------------------------
!вне
<*>
! I ! II ! III ! в городах с сельской
!группы !   !    !     !  зоной
----------------------------------------------------------------------

Бөлiмше бастығы          3380    3060    2750   2560     2750
Бөлiмше бастығының
орынбасары               2880    2750    2560   2440     2560
Бөлiмшенiң бөлiм
бастығы                  2630    2560    2440   2250     2440
Бас бақылаушы-
тексерушi                2440    2440    2380   2190     2380
Аға бақылаушы-
тексерушi,бас маман      2380    2380    2190   2130     2190
Бас бухгалтер            2440    2380    2250   2130     2250
Барлық топтар үшiн бiрыңғай лауазымдық жалақылар
Бақылаушы-тексерушi,
жетекшi маман            2060
I санаттағы маман        1810
II санаттағы маман       1630
Маман                    1440
------------------
* Ленинск қаласындағы қызметкерлердiң лауазымдық жалақылары
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 ақпандағы N 458 қаулысына 4-кесте
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қаржы
бақылау комитетi аудандық бөлiмшелерiнiң басшы
қызметкерлерi мен мамандарының
Лауазымдық жалақылары
(теңгемен)
-------------------------------------------------------------------
Лауазым атаулары               |  Айлық лауазымдық жалақы
|-----------------------------
|қала iшiндегi аудандар және
| селолық аудандар
-------------------------------------------------------------------
Бөлiм бастығы                        2690
Бөлiмше бастығының орынбасары        2560
Бөлiмшенiң бөлiм бастығы             2440
Бас бақылаушы-тексерушi              2250
Аға бақылаушы-тексерушi              2130
Бақылаушы-тексерушi                  2060
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 ақпандағы N 458 қаулысына 5-кесте
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қаржы
бақылау комитетi органдарының аппараты қызметкерлерiнiң
Лауазымдық жалақылары
(теңгемен)
-------------------------------------------------------------------
Лауазым атаулары                   | Айлық лауазымдық жалақы
|----------------------------
| Комитеттiң    |Комитеттiң
|және облыстар- |аудандар мен
|дағы басқарма-|қалалардағы
|лардың        |бөлiмшелерiнiң
---------------------------------------------------------------------
Архив, кеңсе меңгерушiлерi                  1500          1250
Аға инспектор, статистик;
машинка басу бюросының,көшiру-
көбейту бюросының меңгерушiлерi;            1250          1060
Инспектор, статистик, экспедиция,
шаруашылық, қойма меңгерушiлерi;
кассир                                      1060           940
Комендант                                    810           810
Iс қағаздарын жүргiзушi, архивариус          750           750
Экспедитор                                   630           630
I санаттағы стенографияшы                   1250          1250
II санаттағы стенографияшы,
хатшы-стенографияшы, I санаттағы
машинка басушы, диктофондық топтың

Начальник отделения     3380    3060 2750 2560   2750
Заместитель начальника  2880    2750 2560 2440   2560
отделения
Начальник отдела        2630    2560 2440 2250   2440
отделения
Главный                 2440    2440 2380 2190   2380
контролер-ревизор
Старший контролер-      2380    2380 2190 2130   2190
ревизор, главный
специалист
Главный бухгалтер       2440    2380 2250 2130   2250
Должностные оклады, единые для всех групп
Контролер-ревизор,      2060
ведущий специалист
Специалист I категории  1810
Специалист II категории 1630
Специалист              1440
Сноска. Должностные оклады работников г. Ленинска
Таблица 4
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1995 г. N 458
Должностные оклады
руководящих работников и специалистов
районных отделений Государственного комитета
финансового контроля Республики Казахстан
(в тенге)
---------------------------------------------------------------------
Наименование должностей           ! Месячный должностной оклад
!----------------------------------
! районы в городах и сельские районы
----------------------------------------------------------------------
Начальник отделения                      2690
Заместитель начальника отделения         2560
Начальник отдела отделения               2440
Главный контролер-ревизор                2250
Старший контролер-ревизор                2130
Контролер-ревизор                        2060
Таблица 5
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1995 г. N 458
Должностные оклады
служащих аппарата органов Государственного
комитета финансового контроля Республики Казахстан
(в тенге)
----------------------------------------------------------------------
! Месячный должностной оклад
!--------------------------------------
Наименование должностей       ! Комитета и  ! отделений Комитета
! управлений  ! по городам и районам
! по областям !
----------------------------------------------------------------------
Заведующие: архивом,             1500           1250
канцелярией
Старшие: инспектор, статистик;   1250           1060
заведующие: машинописным бюро,
копировально-множительным бюро
Инспектор, статистик,
заведующие: экспедицией,
хозяйством, складом; кассир      1060            940
Комендант                        810             810
Делопроизводитель, архивариус    750             750
Экспедитор                       630             630
Стенографистика I категории      1250            1250
Стенографистика II категории,
секретарь-стенографистика,
машинистка I категории,

машинка басушысы                            1060          1060
Хатшы-машинка басушы, II санаттағы
машинка басушы                               880           880
Ескерту. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қаржы бақылау
комитетi органдары аппаратының қабылдау бөлмесi, жалпы
бөлiмi, бiрiншi бөлiмi, шаруашылық бөлiмi және басқа
осындай бөлiмшелерi меңгерушiлерiнiң (бастықтарының)
лауазымдық жалақылары Комитеттiң тиiстi органы бас
(жетекшi) мамандарының лауазымдық жалақылары деңгейiнде
белгiленедi.

машинистка диктофонной группы    1060            1060
Секретарь-машинистка,            880             880
машинистка II категории
Примечание. Должностные оклады заведующих (начальников): приемной, общим отделом, первым отделом, хозяйственным отделом и другими аналогичными подразделениями аппарата органов Государственного комитета финансового контроля Республики Казахстан устанавливаются на уровне должностных окладов главных (ведущих) специалистов соответствующего органа Комитета.