Халық тұтынатын отандық өндiрiс тауарларының жекелеген түрлерiне қойылатын акциздердiң ставкалары туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 14 сәуiр N 475. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.07.14. N 974 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Халық тұтынатын отандық өндiрiс тауарларының жекелеген
түрлерiне қойылатын акциздердiң ставкалары қосымшаға сәйкес
белгiленсiн.
Аталған акциздер ставкасы 1995 жылғы 14 сәуiрден бастап
енгiзiледi және еркiн бағаға сүйене отырып, қосылған құнға салынатын
салықсыз акциз қойылатын тауарларды (өнiмдердi) жөнелткенi үшiн
төленген шоттары бойынша айналымға қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 14 сәуiрдегi
N 475 қаулысына
қосымша
Халық тұтынатын отандық өндiрiс тауарларының
жекелеген түрлерiне қойылатын
Акциздер ставкалары
--------------------------------------------------------------------
Тауарлардың атауы            ! Акциз ставкалары қосылған құнға
! салынатын салықсыз босату
! бағаларындағы құнға процент
! есебiмен
--------------------------------------------------------------------
1               !                2
--------------------------------------------------------------------
Коньяк                                      25
Шампан                                      25

О ставках акцизов на отдельные виды товаpов наpодного потpебления отечественного пpоизводства
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 14 апpеля 1995 г. N 475. Утратило силу - постановлением Кабинета Министров РК от 14 июля 1995 г. N 974 ~P950974
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить ставки акцизов на отдельные виды товаров отечественного производства согласно приложению.
Указанные ставки акцизов вводятся с 14 апреля 1995 года и применяются к обороту по счетам, оплаченным за отгруженные подакцизные товары (продукцию), исходя из свободных цен без налога на добавленную стоимость.
2. Признать утратившими силу с 14 апреля 1995 года:
в приложении "Ставки акцизов на отдельные виды товаров народного
потребления" к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан
от 24 мая 1994 г. N 557 "О ставках акцизов на отдельные виды товаров
народного потребления" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 23,
ст. 241):
ставку акцизов на коньяк;
ставку акцизов на шампанское.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению
Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 14 апреля 1995 г. N 475
Ставки акцизов
на отдельные виды товаров народного
потребления отечественного производства
----------------------------------------------------------------------
! Ставки акцизов в процентах к стоимости
Наименование товара        ! в отпускных ценах без налога на
! добавленную стоимость
-----------------------------!-----------------------------------------
1                              2
-----------------------------------------------------------------------
Коньяк                                25
Шампанское                            25
-----------------------------------------------------------------------