Қызылорда облысының аумағында әскери үлгiдегi автокөлiк колоннасын құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 27 сәуiр 1995 ж. N 563
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қызылорда облысының аумағында "Қызылордаоблавтокөлiк" Акционерлiк бiрлестiгiнiң мемлекеттiк көлiк кәсiпорындары негiзiнде әскери үлгiдегi батальон құрамында автокөлiк колоннасы құрылсын: автокомбинат, материалдық-техникалық қамтамасыз ету кәсiпорны, автомобильге техникалық қызмет көрсету орталығы негiзiнде - Қызылорда қаласында автомобиль ротасы;
Қазалы автокөлiк кәсiпорны негiзiнде - автомобиль ротасы;
Шиелi автокөлiк кәсiпорны негiзiнде - автомобиль ротасы құрылсын.
2.
<*>
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1997.11.22. N 1641
қаулысымен.
P971641_
3. Құпия.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлiгiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О создании автотранспортной колонны войскового типа на территории Кзыл-Ординской области
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 апреля 1995 г. N 563
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Создать на территории Кзыл-Ординской области автотранспортную колонну войскового типа батальонного состава на базе государственных транспортных предприятий Акционерного объединения "Кзылордаоблавтотранс":
автокомбината, предприятия материально-технического обеспечения, автомобильного центра технического обслуживания - автомобильную роту в г. Кзыл-Орде;
Казалинского автотранспортного предприятия - автомобильную роту;
Шиелийского автотранспортного предприятия - автомобильную роту.
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 22 ноября 1997 г. N 1641 P971641_ )
3. Секретно.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство обороны Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан