Қазақстан Республикасы, Қытай Халық Республикасы, Қырғыз Республикасы және Пәкістан Ислам Республикасы Үкiметтерiнiң арасындағы Транзиттiк тасымалдар туралы келiсiмдi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 19 мамыр 1995 ж. N 717
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. 1995 жылғы 9 наурызда Исламабад қаласында қол қойылған
Қазақстан Республикасы, Қытай Халық Республикасы, Қырғыз
Республикасы және Пәкістан Ислам Республикасы Үкiметтерiнiң
арасындағы Транзиттiк тасымалдар туралы келiсiм бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi осы
Келiсiмнiң күшiне енгенi туралы депозитарийге - Пәкістан Ислам
Республикасына хабарласын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об утверждении Соглашения между Правительствами Республики Казахстан, Китайской Народной Республики, Кыргызской Республики и Исламской Республики Пакистан о транзитных перевозках
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 717
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить Соглашение между Правительствами Республики Казахстан, Китайской Народной Республики, Кыргызской Республики и Исламской Республики Пакистан о транзитных перевозках, подписанное 9 марта 1995 года в Исламабаде.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить депозитария - Исламскую Республику Пакистан о вступлении в силу данного Соглашения.
Премьер-министр
Республики Казахстан