Мыстан жасалған жекелеген бұйымдардың экспортына кедендiк баж салықтарының ставкасы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 20 маусым N 848. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.09.18. N 1267 қаулысымен.
Тазартылған мыстан өндiрiлетiн жеңiл өнiмдер түрлерi өндiрiсiн
ынталандыру және оның дүниежүзiлiк рыноктағы бәсекелесу қабiлетiн
арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi
қаулы етедi:
Мыс сымын (коды: 7407-7408) қоса алғанда, мыстан жасалған
бұйымдардың экспортына арналған кедендiк баж салықтарының ставкасы
бiр тоннаға шаққанда АҚШ-тың 90 (тоқсан) доллары мөлшерiнде
белгiленсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О ставке таможенной пошлины на экспорт отдельных изделий из меди
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июня 1995 г. N 848. Утратило силу - постановлением Кабинета Министров РК от 18 сентябpя 1995 г. N 1267.
В целях стимулирования производства новых видов продукции из рафинированной меди и повышения ее конкурентоспособности на мировом рынке Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Установить ставку таможенной пошлины на экспорт изделий из меди, включая медную катанку (код: 7407-7408), в размере 90 (девяносто) долларов США за одну тонну.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан