Қазқстан Республикасының Министрлер Кабинетi Аппаратының Өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiн импортталатын тауарларға кеден бажын төлеуден босату туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 30 маусым N 901. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998.05.13. N 431 қаулысымен. ~P980431
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Аппаратының Өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгiн Қазақстан Республикасының Президентi Аппараты мен Министрлер Аппаратын жабдықтау үшiн шет ел фирмаларымен және ТМД мемлекеттерiмен жасалған контрактiлер бойынша алынатын жабдықтар мен материалдарға кеден бажын төлеуден босату туралы Кеден-тариф кеңесiнiң 1995 жылғы 31 мамырдағы N 3 шешiмi келiсiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

Об освобождении Производственно-эксплуатационного объединения Аппарата Кабинета Министров Республики Казахстан от уплаты таможенных пошлин на импоpтиpуемые товаpы
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 30 июня 1995 г. N 901. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 мая 1998 г. N 431 ~P980431.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Согласиться с решением Таможенно-тарифного совета от 31 мая
1995 года N 3 об освобождении Производственно-эксплуатационного
объединения Аппарата Кабинета Министров Республики Казахстан от
уплаты таможенной пошлины на оборудование и материалы, получаемые по
контрактам с зарубежными фирмами и странами СНГ для оснащения
Аппарата Президента и Аппарата Кабинета Министров Республики
Казахстан.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан