Экспорттық және импорттық айырбас операцияларына тыйым салу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 17 шiлде N 984
Өнiмдi сатып алу-сату мәмiлелерiн жасағанда шаруашылық жүргiзушi субъектiлер арасындағы ақшалай есеп айырысуды ретке келтiру, кәсiпорындардың айналыс қаражатын толықтыру, сондай-ақ бюджеттiң кiрiстiк бөлiгiн тұрақты орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
5. "Экспорттық айырбас операцияларын тәртiпке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 8 ақпандағы N 141 қаулысының күшi жойылған деп танылсын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-(1995 ж., N 5, 66-бап)
Ескерту. 5-тармақтан басқасының күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998.05.27. N 483 қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О запрещении экспортных и импортных бартерных операций
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июля 1995 г. N 984
В целях упорядочения денежных расчетов между хозяйствующими субъектами при совершении ими сделок купли-продажи продукции, пополнения оборотных средств предприятий, а также стабильного исполнения доходной части бюджета Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
5. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 февраля 1995 г. N 141 "Об упорядочении экспортных бартерных операций" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 5, ст. 66). <*>
Сноска. Постановление утратило силу, кроме пункта 5, - постановлением Правительства РК от 27 мая 1998 г. N 483 P980483_ .
Премьер-министр
Республики Казахстан