Алкогольдi және алкогольсiз iшiмдiктер өндiрiсi үшiн импортталатын тауарларға баж салығының ставкаларын белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 21 тамыз N 1148. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998.05.13. N 431 қаулысымен
"Қазақстан Республикасының импортталған тауарларға кеден тарифы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 11 қаңтардағы N 1498 U941498_ Жарлығының 3-тармағына сәйкес және отандық өнiмнiң бәсекелесу қабілетiн арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қазақстан Республикасы Кеден-тариф кеңесiнiң 1995 жылғы 19
шiлдедегi N 4 Қазақстан Республикасына импортталатын бөтелкелерге
(СЭҚ ТН коды 701090410-701090570), тығындарға (СЭҚ ТН коды
8309-8390) екi процент мөлшерiнде баж салығын белгiлеу туралы
шешiмiне келiсiм бiлдiрiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об установлении ставок таможенных пошлин на импортируемые товары, предназначенные для производства алкогольных и безалкогольных напитков
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 августа 1995 г. N 1148. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 мая 1998 г. N 431 ~P980431.
В соответствии с пунктом 3 Указа Президента Республики Казахстан от 11 января 1994 г. N 1498 U941498_ "О таможенном тарифе Республики Казахстан на импортируемые товары" и в целях повышения конкурентоспособности отечественной продукции Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Согласиться с решением Таможенно-тарифного совета Республики Казахстан от 19 июля 1995 г. N 4 об установлении ставок таможенных пошлин на импортируемые в Республику Казахстан бутылки (код ТН ВЭД 701090410-701090570), колпачки (крышки) (код ТН ВЭД 8309-8390) в размере двух процентов.
Премьер-министр
Республики Казахстан