Импортталатын жиhаздардың бөлшектерi мен жинақтаушы бөлiктерiне баж салығының ставкаларын белгiлеу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 23 тамыз N 1163. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998.05.13. N 431 қаулысымен
"Қазақстан Республикасының Кеден тарифi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 11 қаңтардағы N 1498 Жарлығының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қазақстан Республикасы Кеден-тариф кеңесiнiң 1995 жылғы 19 шiлдедегi N 4 республиканың жиhаз өнеркәсiбiндегi кәсiпорындар үшiн импортталатын жиhаздардың бөлшектерi мен жинақтаушы бөлiктерiне (СЭҚ ТН 9403 60, 9403 90) баж салығының ставкаларын белгiлеу туралы шешiмiне келiсiм бiлдiрiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об установлении ставок таможенной пошлины на импортируемые детали мебели и комплектующие
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 августа 1995 г. N 1163. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 мая 1998 г. N 431 ~P980431.
В соответствии с пунктом 3 Указа Президента Республики Казахстан от 11 января 1994 г. N 1498 U941498_ "О таможенном тарифе Республики Казахстан на импортируемые товары" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Согласиться с решением Таможенно-тарифного совета Республики Казахстан от 19 июля 1995 г. N 4 об установлении ставок таможенной пошлины на импортируемые детали мебели и комплектующие (код ТН ВЭД 9403 60, 9403 90) для предприятий мебельной промышленности республики в размере пяти процентов.
Премьер-министр
Республики Казахстан