"Экспорттық және импорттық айырбас операцияларына тыйым салу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 шiлдедегi N 984 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 20 тамыз N 1200
ЕСКЕРТУ. 2-тармақтан басқасының күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң
1998.05.27. N 483 қаулысымен. P980483_
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
2. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 17 шiлдедегi N 984 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 21 шiлдедегi N 1015 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июля 1995 г. N 984 "О запрещении экспортных и импортных бартерных операций
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 августа 1995 г. N 1200
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
2. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 июля 1995 г. N 1015 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июля 1995 г. N 984". <*>
Сноска. Постановление утратило силу, кроме пункта 2, - постановлением Правительства РК от 27 мая 1998 г. N 483 P980483_ .
Премьер-министр
Республики Казахстан