Қазақстан Республикасының Iшкi әскерлерiнiң мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 1 қыркүйек N 1217
Қазақстан Республикасының аумағында қоғамдық қауiпсiздiктi және құқық тәртiбiн қорғауды нығайту мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрi құқық тәртiбiн қорғау үшiн және Жамбыл қаласындағы 500 бiрлiк санындағы арнаулы моторландырылған милиция полкын қысқарту есебiнен Көкшетау Жамбыл қалаларында орналастырып, әрқайсысы 275 бiрлiк санында Қазақстан Республикасының Iшкi әскерлерiнiң арнаулы моторландырылған батальондарын құрсын.
2. Көкшетау, Жамбыл облыстарының әкiмдерi олардың тұрағын,
әлеуметтiк-тұрмыстық жайғастырылуын және материалдық-техникалық
жағынан қамтамасыз етiлуiн қамтамасыз етсiн. Бұл мақсат үшiн
жергiлiктi бюджеттен қажеттi қаржы бөлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрi, Iшкi iстер
министрi жаңадан құрылған бөлiмдердi жинақтау және қалыптастыру
үшiн Қазақстан Республикасының Iшкi әскерлерiне шақыруды
қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О вопросах Внутренних войск Республики Казахстан
Постановление Кабинет Министров Республики Казахстан от 1 сентября 1995 г. N 1217
В целях укрепления общественной безопасности и охраны правопорядка на территории Республики Казахстан Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Министру внутренних дел Республики Казахстан для поддержания правопорядка сформировать отдельные специальные моторизованные батальоны милиции Внутренних войск Республики Казахстан численностью 275 единиц каждый с дислокацией в гг. Кокшетау и Жамбыле за счет имеющейся численности и сокращения специального моторизованного полка милиции в количестве 500 единиц в г. Жамбыле.
2. Главам Кокшетауской, Жамбылской областных администраций обеспечить их расквартирование, социально-бытовое обустройство и материально-техническое обеспечение. Для этих целей выделить из местного бюджета необходимые ассигнования.
3. Министру обороны, Министру внутренних дел Республики Казахстан обеспечить призыв во Внутренние войска Республики Казахстан для комплектования и формирования вновь создаваемых частей.
Премьер-министр
Республики Казахстан