Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 21 шiлдедегi N 636 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1997 жылғы 26 қыркүйек N 1287. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
"Инвестициялық жекешелендiру қорлары мен олардың басқарушыларына лицензия беру жөнiндегi Ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 21 шiлдедегi N 636 қаулысына P930636 (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 31, 354-бап) мынадай өзгертулер енгiзiлсiн.
Комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Дуберман Ю.Е. - Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi төрағасының орынбасары, комиссияның төрағасы;
Құттыбаева К.С. - Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi жаппай жекешелендiру жетекшi басқармасының бастығы, комиссия төрағасының орынбасары;
Махмутова Н.Х. - Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi жаппай жекешелендiру жетекшi басқармасы купондық сауда бөлiмiнiң бас маманы, комиссияның жауапты хатшысы.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 21 шiлдедегi N 636 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 19 қазандағы N 1033 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 42, 498-бап);
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 21 шiлдедегi N 636 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 желтоқсандағы N 1378 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 46, 508-бап).
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 июля 1993 г. N 636
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 сентября 1995 г. N 1287. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 июля 1993 г. N 636 "О создании Межведомственной комиссии по выдаче лицензий инвестиционным приватизационным фондам и их управляющим" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 31, ст.354) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии:
Дубермана Ю.Е. - заместителя председателя Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации, председателем комиссии;
Куттыбаеву К.С. - начальника ведущего управления массовой приватизации Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации, заместителем председателя комиссии;
Махмутову Н.Х. - главного специалиста отдела купонных торгов ведущего управления массовой приватизации Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации, ответственным секретарем комиссии.
4. Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1993 г. N 1033 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 июля 1993 г. N 636" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 42, ст. 498);
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 декабря 1994 г. N 1378 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 июля 1993 г. N 636" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 46, ст. 508).
Премьер-министр Республики Казахстан