Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 маусымдағы N 744 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 17 қазан N 1339. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.04.21. N 367 қаулысымен. ~P980367
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң жанындағы
Мемлекеттiк терминологиялық комиссия туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 маусымдағы
N 744 қаулысымен
P940744_
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж.,
N 27, 304-құжат) бекiтiлген Мемлекеттiк терминологиялық комиссиясының
құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Тасмағамбетов И.Н.  - Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң орынбасары
(төраға)
Көшербаев Қ.Е.      - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
Аппараты Басшысының орынбасары,
Iшкi саясат бөлiмiнiң меңгерушiсi
(комиссия мүшесi)
Жұрынов М.Ж.        - Қазақстан Республикасының Бiлiм
министрi (комиссия мүшесi)
2. Комиссияның құрамынан Т.Т. Жүкеев, Е.Ә. Мәмбетқазиев,
С.А. Абдрахманов шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июня 1994 г. N 744
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 1995 г. N 1339. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 21 апреля 1998 г. N 367 ~P980367.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ввести в состав Государственной терминологической комиссии, утвержденной постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июня 1994 г. N 744 "О Государственной терминологической комиссии при Кабинете Министров Республики Казахстан (Казгостерминком)" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 27, ст. 304):
Тасмагамбетова И.Н. - Заместителя Премьер-министра
Республики Казахстан (председатель)
Кушербаева К.Е. - заместителя Руководителя Аппарата
Правительства Республики Казахстан,
заведующего Отделом внутренней
политики (член комиссии)
Журинова М.Ж. - Министра образования Республики
Казахстан (член комиссии)
2. Вывести из состава Комиссии Жукеева Т.Т., Мамбетказиева Е.А., Абдрахманова С.А.
Премьер-министр
Республики Казахстан