Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 15 тамыздағы N 1125 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 20 қазан N 1361. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң 1996.11.14. N 1389 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Әкелiнетiн тауарларға кеден баждарының ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 15 тамыздағы N 1125 қаулысының 1-қосымшасына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
19-бетiнде 2402 СЭҚ ТН коды бойынша 3-бағанындағы "100" саны "1000" санымен ауыстырылсын;
38-бетiнде 430310900-дан СЭҚ ТН коды бойынша 3-бағанындағы "150" саны "15" санымен ауыстырылсын.
2. Аталған өзгерiстер "Әкелiнетiн тауарларға кеден баждарының ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 15 тамыздағы N 1125 қаулысы күшiне енген сәттен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 августа 1995 г. N 1125
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 1995 г. N 1361. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 ноября 1996 г. N 1389 ~P961389
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в приложение 1 к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 августа 1995 г. N 1125 P951125_ "О ставках таможенных пошлин на ввозимые товары" следующие изменения:
на странице 19 по коду ТН ВЭД 2402 в графе 3 цифру "100"
заменить цифрой "1000";
на странице 38 по коду ТН ВЭД из 430310900 в графе 3 цифру
"150" заменить цифрой "15".
2. Указанные изменения вступают в силу с момента введения
в действие постановления Кабинета Министров Республики Казахстан
от 15 августа 1995 г. N 1125 "О ставках таможенных пошлин на
ввозимые товары".
Премьер-министр
Республики Казахстан