Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Ресей Федерациясы, Тәжiкстан Республикасы және Қытай Халық Республикасы арасындағы Шекара ауданындағы әскери саладағы сенiмдi нығайту жөнiндегi келiсiмдi мақұлдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 30 қазандағы N 1401
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi, Қорғаныс министрлiгi, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекараны қорғау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi енгiзген және қытай тарапынан алдын ала келiсiлген Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы, Ресей Федерациясы, Тәжiкстан Республикасы
және Қытай Халық Республикасы арасындағы Шекара ауданындағы
әскери саладағы сенiмдi нығайту жөнiндегi келiсiмнiң
жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
Келiсiмнiң жобасын түпкiлiктi салыстырсын және бекiтiлуiн
жүзеге асырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об одобрении Соглашения между Республикой Казахстан, Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Республикой Таджикистан и Китайской Народной Республикой об укреплении доверия в военной области в районе границы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1995 г. N 1401
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить внесенный Министерством иностранных дел, Министерством обороны Республики Казахстан, Государственным комитетом Республики Казахстан по охране государственной границы и предварительно согласованный с китайской стороной проект Соглашения между Республикой Казахстан, Кыргызской Республикой, Российской Федерацией, Республикой Таджикистан и Китайской Народной Республикой об укреплении доверия в военной области в районе границы.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан произвести окончательную сверку и парафирование проекта Соглашения.
Премьер-Министр
Республики Казахстан