Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 6 қарашадағы N 1448
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiн қатты
отынмен қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 шiлдедегi N 961 қаулысы;
"Мемлекеттiк резервтен қарызға алынған материалдық ресурстардың
орнын толтыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 13 шiлдедегi N 962 қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 1995 г. N 1448
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июля 1995 г. N 961 "Об обеспечении Министерства обороны Республики Казахстан твердым топливом";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июля 1995 г. N 962 "О восполнении позаимствованных из государственного резерва материальных ресурсов".
Премьер-Министр
Республики Казахстан