Әкетiлетiн тауарларға кеден бажының ставкалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 6 қараша N 1449. Күшi жойылды - ҚР Үкiметiнiң 1996.03.12. N 299 қаулысымен.
Отандық тауар өндiрушiлердiң мүддесiн, экспорттауды ынталандыруды және сыртқы экономикалық қызметтi жедел реттеу шараларын жүзеге асыруды, сондай-ақ Ресей Федерациясы, Қазақстан Республикасы және Беларусь Республикасы арасындағы Кедендiк одақ шеңберiнде Сыртқы экономикалық қызметтiң заңдық және нормативтiк базасының бiрдей болуын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Сыртқа шығарылатын тауарларға ұсынылып отырған кеден
баждарының ставкалары 1995 жылғы 15 қыркүйектен бастап
бекiтiлсiн.
2. "Әкетiлетiн тауарларға кеден бажының ставкалары туралы"
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 15
тамыздағы N 1124 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1995 жылғы 5 қарашадағы
N 1449 қаулысымен
бекiтiлген
Әкетiлетiн тауарларға кеден бажының ставкалары
________________________________________________________________
ТН СЭҚ бойынша |  Тауарлардың қысқаша    | Кедендiк баждарының
тауарлардың   |        атауы            | ставкасы
коды      |                         | (1000 кг үшiн экю
|                         | бойынша немесе
|                         | әкетiлетiн тауарлардың
|                         | кедендiк құнының
|                         | процентiмен)
_______________|_________________________|______________________
1       |           2             |          3
_______________|_________________________|______________________
3-топ
03             Балықтар және шаян                  7
тәрiздiлер, молюскалар
және басқа су
омыртқасыздары
оның iшiнде:
жас немесе салқындатылған:
0302 02 000     Тынық мұхит албырты...          420 экю
0302 22 000     Теңiз камбаласы                 525 экю
0302 40 000     Майшабақтар                     420 экю
0302 50         Нәлiм балық...                  210 экю
мұздатылған:
0303 10 000     Тынық мұхиты албырты...          14
0303 22 000     Тiрi, жас, салқындатылған,       14
мұздатылған, кептiрiлген,
тұздалған немесе
тұздықтағы атлант және
дунай албырты
0306            Шаян тәрiздiлер                  17

О ставках таможенных пошлин на вывозимые товары
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 1995 г. N 1449. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 марта 1996 г. N 299 ~P960299.
В целях обеспечения интересов отечественных товаропроизводителей, стимулирования экспорта и осуществления мер оперативного регулирования внешнеэкономической деятельности, а также идентичности законодательной и нормативной базы внешнеэкономической деятельности в рамках Таможенного союза между Российской Федерацией, Республикой Казахстан и Республикой Беларусь, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые ставки таможенных пошлин на вывозимые товары с 15 сентября 1995 года.
2. Признать утратившим силу с 15 сентября 1995 года постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 августа 1995 г. N 1124 "О ставках таможенных пошлин на вывозимые товары".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 ноября 1995 г. N 1449
СТАВКИ ТАМОЖЕННЫХ ПОШЛИН НА ВЫВОЗИМЫЕ ТОВАРЫ
--------------------------------------------------------------------
!                                    !
Код    !     Краткое наименование товара
!Ставки таможенных
товара по !                                    !пошлин (в экю за
ТН ВЭД   !                                    !1000 кг либо в
!                                    !процентах от
!                                    !таможенной стоимости
!                                    !вывозимых товаров
--------------------------------------------------------------------
1    !                  2                 !          3
--------------------------------------------------------------------
Сноска. Для целей применения ставок экспортного тарифа
товары определяются исключительно кодом ТН ВЭД;
краткое наименование товара приведено только для
удобства пользования.
Группа 3
03          Рыбы и ракообразные, моллюски и другие          7
водные беспозвоночные
из них:
свежие или охлажденные:
0302 12 000 Лосось тихоокеанский ...                      420 экю
0302 22 000 Камбала морская                               525 экю
0302 40 000 Сельди...                                     420 экю
0302 50     Треска...                                     210 экю
мороженые:
0303 10 000 Лосось тихоокеанский...                       14
0303 22 000 Лосось атлантический и дунайский              14
живые, свежие, охлажденные, мороженые,
сушеные, соленые или в рассоле
0306        Ракообразные...                               17

2620 50 000     құрамында негiзiнен ванадий бар  30 экю
2620 90 100     құрамында негiзiнен никель бар   14 экю
2620 90 200     құрамында негiзiнен ниобий және  740 экю
тантал бар
2620 90 300     құрамында негiзiнен вольфрам бар 30 экю
2620 90 400     құрамында негiзiнен қалайы бар   14 экю
2620 90 500     құрамында негiзiнен молибден бар 60 экю
2620 90 600     құрамында негiзiнен титан бар    60 экю
2620 90 700     құрамында негiзiнен сурьма бар   60 экю
2620 90 800     құрамында негiзiнен кобальт бар  56 экю
2620 90 910     құрамында негiзiнен цирконий бар 60 экю
27-топ
270710          Бензол                           28 экю
270720          Толуол                           21 экю
270730          Ксилол                           21 экю
270760          Фенолдар                         28 экю
270760100       Крезолдар                        7
270900          Өңделмеген мұнай.../табиғи газ   20 экю
конденсатын қосқанда/3
2710 00 110;    Оларды өңдеу процестерiне        8 экю
2710 00 150     арналған жеңiл дистиляттар
Бұл да, қарашадан наурызға       2 экю
дейiн
2710 00 210     Уайт-спирт                       10 экю
2710 00 250     Басқа арнаулы бензиндер          14 экю
2710 00 310     Авиация бензиндерi               14 экю
2710 00 330     Моторға арналған басқа           8 экю
бензиндер, құрамындағы қорғасын
0,013 г/л-ден артық емес.
Бұл да қазаннан бастап ақпанды   3 экю
қоса алғанда
2710 00 350     Моторға арналған басқа           3 экю
бензиндер, құрамында 0.013
г/л-ден астам қорғасыны бар
Бұл да қазаннан бастап ақпанды   3 экю
қоса алғанда
2710 00 370     Реактивтiк бензин отыны          20 экю
2710 00 390     Басқа жеңiл фракциялар           14 экю
2710 00 410     Арнаулы өңдеу процестерiне       8 экю
арналған орташа дистиляттар
2710 00 450     Химиялық өзгертулерге арналған   8 экю
орташа дистиляттар...
2710 00 510     Реактивтiк отын                  14 экю
2710 00 550     Басқа керосин                    10 экю
2710 00 610     Арнаулы өңдеу процестерiне        8 экю
арналған газойльдер /дизель
отыны/
Бұл да, қазаннан тастап ақпанды  4 экю
қоса алғанда
2710 00 650     2710 00 610 субпозициясы iшiнде  8 экю
көрсетiлмеген процестердегi
химиялық өзгерiстерге арналған
газойльдер /дизель отыны/

2620 50 000 содержащие в основном ванадий                    30 экю
2620 90 100 содержащие в основном никель                     14 экю
2620 90 200 содержащие в основном ниобий и тантал           740 экю
2620 90 300 содержащие в основном вольфрам                   30 экю
2620 90 400 содержащие в основном олово                      14 экю
2620 90 500 содержащие в основном молибден                   60 экю
2620 90 600 содержащие в основном титан                      60 экю
2620 90 700 содержащие в основном сурьму                     60 экю
2620 90 800 содержащие в основном кобальт                    56 экю
2620 90 910 содержащие в основном цирконий                   60 экю
Группа 27
270710      Бензол                                           28 экю
270720      Толуол                                           21 экю
270730      Ксилол                                           21 экю
270760      Фенолы                                           28 экю
270760100   Крезолы                                           7
2709 00     Нефть сырая... (включая газовый конденсат        20 экю
природный)
3. Сноска. При определении размера экспортной пошлины на
природный газ или иные продукты в газообразном
состоянии пересчет объема экспортируемого товара
производится исходя из того, что 1150 куб. м
газа равны 1000 кг.
2710 00 110;Легкие дистилляты для процессов                   8 экю
2710 00 150 их переработки
То же, с ноября по март                           2 экю
2710 00 210 Уайт-спирит                                      10 экю
2710 00 250 Специальные бензины прочие                       14 экю
2710 00 310 Бензины авиационные                              14 экю
2710 00 330 Бензины моторные прочие, содержание               8 экю
свинца в которых не более 0,013 г/л
То же, с октября по февраль                       3 экю
2710 00 350 Бензины моторные прочие, содержание               8 экю
свинца в которых более 0,013 г/л
То же, с октября по февраль                       3 экю
2710 00 370 Топливо бензиновое реактивное                    20 экю
2710 00 390 Легкие фракции прочие                            14 экю
2710 00 410 Средние дистилляты для специфических              8 экю
процессов переработки
2710 00 450 Средние дистилляты для химических                 8 экю
превращений...
2710 00 510 Топливо реактивное                               14 экю
2710 00 550 Керосин прочий                                   10 экю
2710 00 610 Газоили (дизельное топливо) для специфических
процессов переработки                             8 экю
То же, с октября по февраль                       4 экю
2710 00 650 Газоили (дизельное топливо для химических
превращений в процессах, которые не указаны
в подсубпозиции 2710 00 610                       8 экю

2710 00 690     Басқа мақсаттарға арналған       8 экю
газойльдер /дизель отыны/
2710 00 710     Арнаулы өңдеу процестерiне       6 экю
арналған сұйық отын /мазут/
Бұл да, сәуiрден бастап тамызды  3 экю
қоса алғанда
2710 00 750     Сұйық отын //мазут               6 экю
2710 00 710 субпозиция iшiндегi
көрсетiлмеген процестердегi
химиялық өзгерiстерге арналған
сұйық отын /мазут/
Бұл да, сәуiрден бастап тамызды  3 экю
қоса алғанда
2710 00 790     Басқа мақсаттарға арналған       6 экю
сұйық отын /мазут/
Бұл да, сәуiрден бастап тамызды  3 экю
қоса алғанда
2710 00 910-    Жағар майлар...                  1 экю
2710 00 990
2711            Мұнай газдары және газ тәрiздi   18 экю
басқа көмiрсутектерi 3,4
оның iшiнде:
2711 11 000     Табиғи газ                       5
2711 21 000
2711 12-        Сұйытылған газ                   3 экю
2711 19 000
28-топ
2805            Сiлтiлi және жер-сiлтiлi         175 экю
металдар.
оның iшiнде:
2805 11 000     Натрий                           бажсыз
2805 19 000-    Литий                            2400 экю
дан
2805 21 000     Кальций                          240 экю
2805 22 000     Стронций және барий              1200 экю
2805 30         Жерде сирек кездесетiн           4900 экю
металдар, скандий және иттрий      /0/
таза қалпында, қоспа немесе
қорытпа күйiнде 7
оның iшiнде:
2805 30 100     Қоспа немесе қорытпа             490 экю
2805 40         Сынап                            150 экю
2809 10 000     Фосфор тотығы /Ү/                49 экю
2813 10 000     Көмiртегi сульфитi /IҮ/          14 экю
2814            Аммиак...                        1 экю
2816            Магнийдiң гидроксидi мен         18 экю
пероксидi; барий немесе
стронций тотығы, гидроксидi
және пероксидi
2817 00 000     Мырыш тотығы; мырыш пероксидi    70 экю
2818            Белгiлi немесе белгiсiз          бажсыз
химиялық құрамның жасанды
/субпозиция-
iшiндегi/      корунды; алюминий тотығы;
алюминий гидроксидi
2818 10 000-
ден басқа
2820            Марганец тотығы                  120 экю
2821 10 000     Темiр тотығы мен гидроксидi      14 экю
2822 00 000     Кобальт тотығы мен гидроксидi;   2900 экю
техникалық кобальттың тотығы
2823 00 000     Титан тотығы                    120 экю
2824 10 000     Қорғасын тотығы...               39 экю
2825            Гидразин мен гидроксиламин және  42 экю
олардың органикалық емес
тұздары; органикалық емес
негiздегi басқалары; металдардың
оксидтерi, гидроксидтерi және
пероксидтерi мен басқалары

2710 00 690 Газоили (дизельное топливо) для прочих целей      8 экю
2710 00 710 Топлива жидкие (мазут) для специфических          6 экю
процессов переработки
То же, с апреля по август                         3 экю
2710 00 750 Топлива жидкие (мазут) для химических             6 экю
превращений в процессах, которые не указаны
в подсубпозиции 2710 00 710
То же, с апреля по август                         3 экю
2710 00 790 Топлива жидкие (мазут) для прочих                 6 экю
целей
То же, с апреля по август                         3 экю
2710 00 910-  Масла смазочные...                              1 экю
2710 00 990
2711        Газы нефтяные и углеводороды                     18 экю
газообразные прочие
Сноска. При определении размера экспортной пошлины на
природный газ или иные продукты в газообразном
состоянии пересчет объема экспортируемого товара
производится исходя из того, что 1150 куб. м
газа равны 1000 кг.
Газ дистиллятный экспортной пошлиной не облагается.
Под газом дистиллятным понимается вещество,
получаемое в процессе депарафинизации
нефтепродуктов, из которого выделяют парафин
(смесь твердых насыщенных углеводородов состава
С18-С35).
из них:
2711 11 000 Газ природный                                     5 экю
2711 21 000
2711 12 -   Газ сжиженные                                     3 экю
2711 19 000
Группа 28
2805        Металлы щелочные и щелочно-земельные            175 экю
из них:
2805 11 000 Натрий                                      беспошлинно
Из 2805 19 000 Литий                                       2400 экю
2805 21 000 Кальций                                         240 экю
2805 22 000 Стронций и барий                               1200 экю
2805 30     Металлы редкоземельные, скандий и иттрий       4900 экю
в чистом виде, смесях или сплавах
(0)
Сноска. На экспорт данной продукции по контрактам,
заключенным до 10 июля 1995 года со сроком их
реализации до 31 декабря 1995 года, действуют
ставки таможенных пошлин, указанные в скобках.
из них:
2805 30 100 Смеси или сплавы                                490 экю
2805 40     Ртуть                                           105 экю
2809 10 000 Оксид фосфора (V)                                49 экю
2813 10 000 Сульфид углерода (IV)                            14 экю
2814        Аммиак...                                         1 экю
2816        Гидроксид и пероксид магния; оксиды,             18 экю
гидроксиды и пероксиды стронция или бария
2817 00 000 Оксид цинка; пероксид цинка                      70 экю
2818          Искусственный корунд определенного или
(кроме        неопределенного химического состава;
подсубпозиции оксид алюминия; гидроксид алюминия        беспошлинно
2818 10 000)
2820        Оксиды марганца                                 120 экю
2821 10 000 Оксиды и гидроксиды железа                       14 экю
2822 00 000 Оксиды и гидроксиды кобальта; оксиды           2900 экю
кобальта технические
2823 00 000 Оксиды титана                                   120 экю
2824 10 000 Оксид свинца...                                  39 экю
2825        Гидразин и гидроксиламин и их                    42 экю
неорганические соли; неорганические основания
прочие; оксиды, гидроксиды и пероксиды металлов
прочие

2825 70 000     Молибден тотығы мен              11 экю
гидроксидтерi
2825 90 400     Вольфрам тотығы иен              11 экю
гидроксидтерi
2837            Цианидтер, цианид тотықтары,     42 экю
цианид жиынтықтары
оның iшiнде:
2837 20 000     Цианит жиынтықтары               28 экю
2838 00 000     Фульминаттар, цианаттар мен      21 экю
тиоцианаттар
2847 00 000     Мочевинамен қатайтылған немесе   7 %
қатайтылмаған сутегi пероксидi
2849 10 000     Кальций карбидi                  14 экю
30-топ
30              Фармацевтикалық өнiмдер          бажсыз
оның iшiнде:
3005            Мақта, дәке, бинттер және        10 %
сондай бұйымдар...
31-топ
3102            Минералдық немесе химиялық,      2 экю
азоттық тыңайтқыштар
оның iшiнде:
3102 21 000     Аммоний сульфаты                 бажсыз
3103            Минералдық немесе химиялық,      3 экю
фосфорлық тыңайтқыштар
3104            Минералдық немесе химиялық       0.7 экю
калийлiк тыңайтқыштар
3105            Құрамында екi немесе үш қоректiк 0,7 экю
элемент: азот, фосфор, калий
өзге де тыңайтқыштар бар
минералдық немесе химиялық
тыңайтқыштар;
жалпы салмағы 10 кг аспайтын,
таблеткаларға, қапшықтарға
немесе басқа да осындай
нысандармен берiлетiн, осы топта
көрсетiлген тауарлар
34-топ
3403            Жағармай материалдар...          11 экю
40-топ
4002 41 000     Хлоропрендi каучук /латекс/      45 экю
4002 49 000     Хлоропрендi басқа каучук         45 экю
41-топ
41              Терiлiк шикiзат /мехтан басқасы/ 200 экю
және терi
оның iшiнде:
4101            Iрi қараның немесе жылқы         130 экю
тұқымдас жануарлардың терiсi...
4102            Қой мен қозының терiсi...        100 экю
4103            Терiлiк шикiзаттың басқа         70 экю
түрлерi...
4110 00 000     Табиғи және нысанды терiнiң       бажсыз
қиықтары және басқа да
қалдықтары...
4111 00 000     Табиғи терi немесе терi          100 экю
талшықтары негiзiндегi жасанды
терi...
44-топ
4401 21 000     Қылқан жапырақты тұқымдас        2
ағаштардың жоңқасы мен жаңқасы
4401 22 000     Жапырақ тұқымдас ағаштардың      бажсыз
/бағалы         жоңқасы мен жаңқасы
тұқымдарынан
басқа/
4403            Өңделмеген қабықты немесе        6 экю
қабықсыз, нобайлап кесiлген
немесе кесiлмеген ағаштар
4403 99         Басқа жапырақ тұқымдастардан    бажсыз
/карель
аққайыңы мен
шетеннен
басқасы/6/

2825 70 000 Оксиды и гидроксиды молибдена                    11 экю
2825 90 400 Оксиды и гидроксиды вольфрама                    11 экю
2837        Цианиды, оксиды цианидов, цианиды                42 экю
комплексные
из них:
2837 20 000 Цианиды комплексные                              28 экю
2838 00 000 Фульминаты, цианаты и тиоцианаты                 21 экю
2847 00 000 Пероксид водорода, отвержденный или              7%
неотвержденный мочевиной
2849 10 000 Карбид кальция                                   14 экю
Группа 30
30          Фармацевтические продукты                   беспошлинно
из них:
3005        Вата, марля, бинты и аналогичные изделия...      10%
Группа 31
3102        Удобрения, минеральные или химические            2 экю
азотные
из них:
3102 21 000 Сульфат аммония                             беспошлинно
3103        Удобрения минеральные или химические             3 экю
фосфорные
3104        Удобрения минеральные или химические            0,7 экю
калийные
3105        Удобрения минеральные или химические,           0,7 экю
содержащие два или три питательных элемента:
азот, фосфор, калий, удобрения прочие; товары,
указанные в настоящей группе, представленные
в таблетках или других аналогичных формах
или упаковках, масса брутто которых не
превышает 10 кг
Группа 34
3403        Материалы смазочные...                           11 экю
Группа 40
4002 41 000 Каучук хлоропреновый (латекс)                    45 экю
4002 49 000 Каучук хлоропреновый прочий                      45 экю
Группа 41
41          Кожевенное сырье (кроме меха) и кожи            200 экю
из них:
4101        шкуры крупного рогатого скота или
животных семейства лошадиных...                 130 экю
4102        Шкуры овец и ягнят...                           100 экю
4103        Прочие виды кожевенного сырья...                 70 экю
4110 00 000 Обрезь и другие отходы натуральной или
искусственной кожи...                       беспошлинно
4111 00 000 Кожа искусственная, на основе натуральной
кожи или кожевенных волокон...                  100 экю
Группа 44
4401 21 000 Щепа или стружка древесная из хвойных
пород                                             2
4401 22 000 Щепа или стружка древесная лиственных
(кроме      пород                                       беспошлинно
ценных
пород)
4403        Лесоматериалы необработанные,                    6 экю
окоренные или неокоренные, начерно
брусованные или небрусованные
4403 99     Прочие из лиственных пород
беспошлинно
(кроме карельской
березы и ясеня)(6)
Сноска. Лиственные балансы экспортной пошлиной не
облагаются.
Под лиственными балансами понимаются круглые
лесоматериалы из березы, осины, тополя, ольхи,
предназначенные для производства целлюлозы и
древесной массы. Диаметр балансов в верхнем
отрубе 8-4 см, в нижнем отрубе - до 40 см,
длина балансов - 0,75 - 6,5 метров.

4407            Бойлай кесiлген немесе сына      6 экю
сүргiленген, аршылған, жонылған
немесе жонылмаған ағаш
материалдары...
оның iшiнде:
4407 99         Басқа жапырақ тұқымдастардан     бажсыз
/карель
аққайыңы мен
шетеннен басқа/
4409            Ұзына бойы кескiнделген          5 экю
пiшiндегi /талшалап, өзектеп,
сүргiлеп, шетiн сүргiлеп,
жартылай дөңгелектеп, жалғастыра
сәндеп, дөңгелектеп және т.б./
кесiлген материалдар /паркет
кесiндiлерi мен жиналмаған фрез/...
47-топ
47              Ағаштан жасалған қағаз қоспасы...10 экю
қағаз бен картон қалдықтары және
макулатура
оның iшiнде:
4701            Ағаш қоспасы                     10 экю
4702 00 000     Ағаш целлюлозасы, еритiн         7 экю
сорттары
4703            Натрионды немесе сульфатты       7 экю
целлюлоза, еритiн сорттарынан
басқасы
4704            Ағашты, сульфиттi целлюлоза,     7 экю
еритiн сорттарынан басқасы
470421000       Қылқан тұқымдастардан жасалған   21 экю
ағаш целлюлозасы
4707            Макулатура және қағаз қалдықтары 0,7 экю
52-топ
5201            Талшықты мақта                  /10/
72-топ
72              Қара металдар                    1 экю
оның iшiнде:
7202            Ферроқорытпалар                  11 экю
оның iшiнде:
7202 21-        Ферросилиций                     3 экю
7202 29 000
7202 41         Феррохром...                     3 экю
7202 50 000     Ферросиликохром                  3 экю
7202 99 900-    Силикокальций                    7 экю
дан
7202 99 900     Басқа ферроқорытпалар            17 экю
7204            Қара металдардың қалдықтары мен  30 экю
сынықтары: қайта құю үшiн қара
металдың құймалары /шихталық
құймалары/
7218-7223 00    Тоттанбайтын болат...            8 экю
73-топ
73              Қара металдардан жасалған        1 экю
бұйымдар
74-топ
74              Мыс және одан жасалған бұйымдар  200 экю
/7417, 7418
тауар
позицияларынан
басқа/
оның iшiнде:
7401            Мыс штейнi; цемент мысы          100 экю
/тұндырылған мыс/
740311, 740312  Шақпақталған мыс 6,7             /200$/

4407        Лесоматериалы продольно распиленные или          6 экю
расколотые, строганые, лущеные, обтесанные
или необтесанные...
из них:
4407 99     Прочие из лиственных пород                  беспошлинно
(кроме
карельской
березы и
ясеня)
4409        Пиломатериалы (включая паркетные планки и
и фриз несобранные) в виде профилированного       5 экю
погонажа (с гребнями, пазами, шпунтованные,
со стесанными краями, с соединением в виде
полукруглой калевки, фасонные, закругленные
и т.п.)...
Группа 47
47          Бумажная масса из древесины...,                  10
бумажные и картонные отходы и макулатура
из них:
4701        Масса древесная                                  10 экю
4702 00 000 Целлюлоза древесная, растворимые сорта            7 экю
4703        Целлюлоза древесная, натронная или                7 экю
сульфатная, кроме растворимых сортов
4704        Целлюлоза древесная, сульфитная, кроме            7 экю
растворимых сортов
470421000   Целлюлоза древесная из... хвойных
пород                                            21 экю
4707        Макулатура и отходы бумажные...                 0,7 экю
Группа 52
5201        Хлопок-волокно
(10)
Сноска. На экспорт данной продукции по контрактам,
заключенным до 10 июля 1995 года со сроком их
реализации до 31 декабря 1995 года, действуют
ставки таможенных пошлин, указанные в скобках.
Группа 72
72          Черные металлы                                    1 экю
из них:
7202        Ферросплавы                                      11 экю
из них:
7202 21 -   Ферросилиций                                      3 экю
7202 29 000
7202 41     Феррохром...                                      3 экю
7202 50 000 Ферросиликохром                                   3 экю
Из 7202 99 900 Силикокальций                                  7 экю
7202 99 900 Прочие ферросплавы                               17 экю
7204        Отходы и лом черных металлов: слитки             30 экю
из черных металлов для переплавки
(шихтовые слитки)
7218-7223 00 Сталь нержавеющая...                             8 экю
Группа 73
73          Изделия из черных металлов                        1 экю
Группа 74
74
(кроме товарных   Медь и изделия из нее                     200 экю
позиций 7417, 7418)
из них:
7401        штейн медный; медь цементационная               100 экю
(медь осажденная)
740311, 740312  Медь рафинированная
(200 $)
Сноска. Ставки установлены в долларах США за 1 тонну
продукции.
На экспорт данной продукции по контрактам,
заключенным до 10 июля 1995 года со сроком их
реализации до 31 декабря 1995 года, действуют
ставки таможенных пошлин, указанные в скобках.

7404            Мыстың қалдықтары мен сынықтары  500 экю
7407            Мыстың шыбықтары мен профильдерi 90 экю
оның iшiнде:
7407 21 100     Латунь шыбықтары                 50 экю
7408            Мыс сымы                         90 экю
оның iшiнде:
7408 21 000     Латунь сымы                      50 экю
7409            Мыс тақталар, табақтар,          90 экю
тiлiмдер, ленталар
оның iшiнде:
7409 21 000     Латуннан                         50 экю
7409 29 000
7410            Мыс фольгасы /басылған немесе    50 экю
басылмаған, қағаз, картон немесе
сондай материалдар негiзiнде
немесе негiзiнсiз/ жуандығы
0,15 мм аспайды
7411 21         Латунь трубалары мен түтiкшелерi 50 экю
75-топ
75              Никель мен одан жасалған         640 экю
бұйымдар
оның iшiнде:
7501            Никельдi штейн...                1000 экю
7503            Никель қалдықтары сен сынықтары  1200 экю
7505            Никель шыбықтары, профильдерi    200 экю
және сымдары
оның iшiнде:
7505 12 000     Никель құймаларынан жасалған     200 экю
шыбықтар мен профильдер
7505 22 000     Никель құймаларынан жасалған     200 экю
сымдар
7506            Никель тақталар, табақтар,       200 экю
тiлiмдер, ленталар және фольгасы
оның iшiнде:
7506 20 000     никель құймаларынан              200 экю
7507            трубалары мен түтiкшелерi...     200 экю
7508 00         Никельден жасалған басқа да      200 экю
бұйымдар
76-топ
7601            Өңделмеген алюминий              10 экю
7602            Алюминийдiң қалдықтары мен       200 экю
сынықтары
7603            Алюминийдiң ұнтақтары мен        10 экю
қабықтары
7604            Алюминийдiң шыбықтары ман        10 экю
профильдерi
7605            Алюминий сымы                    10 экю
7606            Алюминийдiң тақталары, табақтары 10 экю
тiлiмдерi және ленталары...
7607            Алюминий фольгасы...             10 экю
7608            Алюминийдiң трубалары мен        10 экю
түтiкшелерi
7609 00 000     Алюминий трубалары мен түтiктер  10 экю
үшiн фитингтер
7610            Алюминий металл құрылғылары...   10 экю
7612            Цистерналар, бөшкелер,           10 экю
барабандар...
7616            Алюминийден жасалған басқа да    10 экю
бұйымдар
78-топ
78              Қорғасын және одан жасалған      49 экю
бұйымдар
79-топ
79              Мырыш және одан жасалған         21 экю
бұйымдар
оның iшiнде:
7904 00 000     Мырыш шыбықтары мен сымдары      49 экю

7404        Отходы и лом медные                             500 экю
7407        Прутки и профили медные                          90 экю
из них:
7407 21 100 Прутки из латуни                                 50 экю
7408        Проволока медная                                 90 экю
из них:
7408 21 000 проволока из латуни                              50 экю
7409        Плиты, листы, полосы, ленты медные...           90 экю
из них:
7409 21 000; из латуни                                        50 экю
7409 29 000
7410        Фольга медная (тисненая или нетисненая, на       50 экю
основе или без основы из бумаги, картона,
пластмасс или аналогичных материалов) толщиной
(не считая основы) не более 0,15 мм
7411 21     Трубы и трубки из латуни                         50 экю
Группа 75
75          Никель и изделия из него                        640 экю
из них:
7501        штейн никелевый...                             1000 экю
7503        отходы и лом никелевые                         1200 экю
7505        Прутки, профили и проволока никелевые           200 экю
из них:
7505 12 000 прутки и профили из никелевых сплавов           200 экю
7505 22 000 Проволока из никелевых сплавов                  200 экю
7506        Плиты, листы, полосы, ленты и фольга
никелевые                                       200 экю
из них:
7506 20 000 из никелевых сплавов                            200 экю
7507        Трубы и трубки...                               200 экю
7508 00     Изделия из никеля прочие                        200 экю
Группа 76
7601        Алюминий необработанный                          10 экю
7602        Отходы и лом алюминиевые                        200 экю
7603        Порошки и чешуйки алюминиевые                    10 экю
7604        Прутки и профили алюминиевые                     10 экю
7605        Проволока алюминиевая                            10 экю
7606        Плиты, листы, полосы и лента                     10 экю
алюминиевые...
7607        Фольга алюминиевая...                            10 экю
7608        Трубы и трубки алюминиевые                       10 экю
7609 00 000 Фитинги для труб и трубок алюминиевые            10 экю
7610        Металлоконструкции алюминиевые...                10 экю
7612        Цистерны, бочки, барабаны...                     10 экю
7616        Прочие изделия из алюминия                       10 экю
Группа 78
78          Свинец и изделия из него                         49 экю
Группа 79
79          Цинк и изделия из него                           21 экю
из них:
7904 00 000 Прутки и проволока цинковые                      49 экю

7905            Мырыш тақталары, табақтары,      49 экю
тiлiмдерi, ленталары және
фольгасы
7906 00 000     Тұрбалары мен түтiктерi          49 экю
80-топ
80              Қалайы және одан жасалған        14 экю
бұйымдар
81-топ
8101            Қалдықтары мен сынықтарын қоса   105 экю
вольфрам және одан жасалған
бұйымдар
8102            Қалдықтары мен сынықтарын қоса   110 экю
молибден және одан жасалған
бұйымдар
8103            Қалдықтары мен сынықтарын қоса   10800 экю
тантал және одан жасалған
бұйымдар
8104            Қалдықтары мен сынықтарын қоса   35 экю
магний және одан жасалған
бұйымдар
оның iшiнде:
8104 20 000     Қалдықтары мен сынықтары         250 экю
8105            Кобальт штейнi және басқа        2800 экю
кобальт металлургиясының шала
өнiмдерi; қалдықтары мен
сынықтарын қоса кобальт пен
одан жасалған бұйымдар
8106 00         Висмут пен одан жасалған         490 экю /5/
бұйымдар, қалдықтары мен
сынықтарын қоса
8107            Кадмий мен одан жасалған         490 экю /5/
бұйымдар, қалдықтары мен
сынықтарын қоса
8108            Титан мен одан жасалған бұйымдар 35 экю
қалдықтары мен сынықтарын қоса
оның iшiнде:
8108 10 900     Қалдықтары мен сынықтары         1050 экю
8109            Цирконий мен одан жасалған       980 экю
бұйымдар, қалдықтары мен
сынықтарын қоса
8110 00         Сурьма мен одан жасалған         200 экю
бұйымдар, қалдықтары мен
сынықтарын қоса
оның iшiнде:
8110 00 900     Сурьманың шала өнiмдерi мен одан 490 экю
жасалған бұйымдар
8111 00         Марганец пен одан жасалған       74 экю
бұйымдар, қалдықтары мен
сынықтарын қоса
8112            Бериллий, хром, германий,        147000 экю
ванадий, галлий, гафний, индий,
ниобий, рений, таллий және
олардан жасалған бұйымдар,
қалдықтары мен сынықтарын қоса
оның iшiнде:
8112 20 100-    Өңделмеген хром, қалдықтары мен  780 экю
сынықтары;
8112 20 900     ұнтақтар
8112 20 900-ден Тек қана термиялық алюминий      17 экю
хромы
8112 20 900-ден Тек қана электролиттi алюминий   110 экю
8112 30 900     Германийден жасалған бұйымдар    23500 экю
8112 91 310     Өңделмеген және ұнтақ түрiндегi  700 экю
ниобий
8112 91 310-нан Өңделмеген және ұнтақ түрiндегi  1000 экю
рений
8112 99 300-ден Ниобиден жасалған бұйымдар       700 экю

7905        Плиты, листы, полосы, лента и фольга цинковые    49 экю
7906 00 000 Трубы и трубки                                   49 экю
Группа 80
80          Олово и изделия из него                          14 экю
Группа 81
8101        Вольфрам и изделия из него, включая отходы      105 экю
и лом
8102        Молибден и изделия из него, включая             110 экю
отходы и лом
8103        Тантал и изделия из него, включая отходы      10800 экю
и лом
Сноска. На экспорт данной продукции по контрактам,
заключенным до 10 июля 1995 года со сроком
их реализации до 31 декабря 1995 года,
действуют ставки таможенных пошлин, указанные
в скобках.
8104        Магний и изделия из него, включая отходы и лом   35 экю
из них:
8104 20 000 Отходы и лом                                    250 экю
8105        Штейн кобальтовый и прочие полупродукты        2800 экю
металлургии кобальта; кобальт и изделия
из него, включая отходы и лом
8106 00     Висмут и изделия из него, включая отходы        490 экю
и лом
(5)
Сноска. На экспорт данной продукции по контрактам,
заключенным до 10 июля 1995 года со сроком
их реализации до 31 декабря 1995 года,
действуют ставки таможенных пошлин, указанные
в скобках.
8107        Кадмий и изделия из него, включая отходы        490 экю
и лом
(5)
Сноска. На экспорт данной продукции по контрактам,
заключенным до 10 июля 1995 года со сроком
их реализации до 31 декабря 1995 года,
действуют ставки таможенных пошлин, указанные
в скобках.
8108        Титан и изделия из него, включая                 35 экю
отходы и лом
из них:
8108 10 900 Отходы и лом                                   1050 экю
8109        Цирконий и изделия из него, включая             980 экю
отходы и лом
8110 00     Сурьма и изделия из нее, включая отходы и лом   200 экю
из них:
8110 00 900 Полуфабрикаты и изделия из сурьмы               490 экю
8111 00     Марганец и изделия из него, включая отходы и лом 74 экю
8112        Бериллий, хром, германий, ванадий, галлий,     14700 экю
гафний, индий, ниобий, рений, таллий и
изделия из них, включая отходы и лом
из них:
8112 20 100-  Хром необработанный, отходы и лом;            780 экю
8112 20 900   порошки
Из 8112 20 900 Только хром алюминотермический                17 экю
Из 8112 20 900 Только хром электролитический                110 экю
8112 30 900  Изделия из германия                          23500 экю
Из 8112 91 310  Ниобий в необработанном виде                700 экю
и в виде порошка
Из 8112 91 310 Рений в необработанном виде и в виде        1000 экю
порошка
Из 8112 99 300 Изделия из ниобия                            700 экю