Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылға арналған заң жобасымен жұмыс жоспарына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 7 қарашадағы N 1478
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылға арналған заң жобасымен жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 қаңтардағы N 64 қаулысымен /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., 3, 39-бап/бекiтiлген Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылға арналған заң жобасымен жұмыс жоспарынан "Қазақстан Республикасында селоны, ауылды және агроөнеркәсiп кешенiн басым дамыту туралы /жаңа редакция/"заң жобасы /рет номерi-45/ алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в План законопроектных работ Кабинета Министров Республики Казахстан на 1995 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 1995 г. N 1478
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Исключить из Плана законопроектных работ Кабинета Министров Республики Казахстан на 1995 год, утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 января 1995 г. N 64 "Об утверждении Плана законопроектных работ Кабинета Министров Республики Казахстан на 1995 год (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 3, ст. 39), законопроект (порядковый номер 45) "О приоритетности развития села, аула и агропромышленного комплекса Республики Казахстан (новая редакция)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан