Қазақстанның Мемлекеттiк балалар мен жасөспiрiмдер орыс театрына Н.И.Сацтың есiмiн беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 10 қарашадағы N 1507
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Мемлекеттiк балалар мен жасөспiрiмдер орыс драма театрына СССР халық артисi, Социалистiк Еңбек Ерi, СССР Мемлекеттiк сыйлығының лауреаты Наталья Ильинична Сацтың есiмi берiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О присвоении Государственному русскому театру для детей и юношества Казахстана имени Н.И. Сац
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 1995 г. N 1507
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Присвоить Государственному русскому театру для детей и юношества Казахстана имя Наталии Ильиничны Сац, народной артистки СССР, Героя Социалистического труда, Лауреата Государственной премии СССР.
Премьер-Министр
Республики Казахстан