Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 маусымдағы N 814 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 16 қарашадағы N 1558
Қазақстанның Мемлекеттiк даму банкiнiң таратылуына байланысты
Қазақстан Респбуликасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы қол қойған заемдар туралы
келiсiмдерден туындайтын халықаралық мiндеттемелер жөнiндегi
құқықтық мұрагерлiк туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 маусымдағы N 814 қаулысының /Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 28, 236-құжат/ күшi жойылған
деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июня 1995 г. N 814
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 1995 г. N 1558
В связи с упразднением Государственного банка развития Казахстана Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июня 1995 г. N 814 "О правопреемстве по международным обязательствам, вытекающим из подписанных Республикой Казахстан соглашений о займах" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 28, ст. 236).
Премьер-Министр
Республики Казахстан