Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 18 қаңтардағы N 62 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 17 қарашадағы N 1562. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен ~P020594
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Шет елдермен ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық комиссиялар /комитеттер, кеңестер/ туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 18 қаңтардағы N 62 қаулысына /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 3, 38-құжат/ мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
1. Қазақстан Республикасының Экономика министрi - Ө.Е.Шөкеев
экономикалық ынтымақтастық жөнiндегi Қазақстан-Жапония комитетi
қазақстандық бөлiгiнiң төрағасы болып бекiтiлсiн.
2. Басқа жұмысқа ауысуына байланысты А.А.Тiлеубердин аталған
Комитеттiң қазақстандық бөлiгiнiң төрағалығы мiндетiнен
босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 января 1995 г. N 62
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1995 г. N 1562. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 января 1995 г. N 62 P950062_ "О межправительственных комиссиях (комитетах, советах) по сотрудничеству с зарубежными странами" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 3, ст. 38) следующие изменения:
1. Утвердить председателем казахстанской части казахстанско-японского Комитета по экономическому сотрудничеству Шукеева У.Е. - Министра экономики Республики Казахстан.
2. Освободить от обязанностей председателя казахстанской части указанного Комитета Тлеубердина А.А. в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан