Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 21 наурыздағы N 311 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 20 қарашадағы N 1569
"Мемлекеттiк кәсiпорын туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 Заң күшi бар  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының кәсiпорындары мен ұйымдарында қаржы және материалдық ресурстардың пайдаланылуын және сақталуын қамтамасыз етудi тәртiпке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 21 наурыздағы N 311  қаулысына  /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ., N 10, 116-бап/ мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
1-тармақтың екiншi абзацындағы "сондай-ақ осы кәсiпорындардың бас бухгалтерi қызметiн енгiзсiн" сөздерiнен кейiн "егер бұл кәсiпорындардың жарғыларына қайшы келмесе" сөздерiмен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 марта 1995 г. N 311
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1995 г. N 1569
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 г. N 2335 Z952335_  "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 марта 1995 г. N 311 P950311_  "Об упорядочении использования и обеспечении сохранности финансовых и материальных ресурсов на предприятиях и в организациях Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 10, ст. 116) следующее дополнение:
в абзаце втором пункта 1 после слов "а также должность главного бухгалтера этих предприятий" дополнить словами "если это не противоречит уставам предприятий".
Премьер-Министр
Республики Казахстан