Қазақстан Республикасы Гидрометеорология жөнiндегi бас басқармасы орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1787. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.18. N 1550 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Гидрометеорология жөнiндегi бас басқармасы орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, орталық аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 36 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Гидрометеорология жөнiндегi бас
басқармасына Басқарма бастығының бiр орынбасарын, сондай-ақ саны 7
адам алқа ұстауға рұқсат берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Гидрометеорология жөнiндегi бас
басқармасы орталық аппаратына 2 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi
белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы
Гидрометеорология жөнiндегi бас басқармасы орталық аппаратының
құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994
жылғы 9 қарашадағы N 1244 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1787 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Гидрометеорология жөнiндегi бас
басқарма орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық
Гидрометқамту және мониторинг бөлiмi
Өндiрiстiк-техникалық бөлiмi
Экономикалық бөлiм
Кадр бөлiмi
Жалпы бөлiм
Бухгалтерлiк есепке алу және есеп беру бөлiмi
Халықаралық ынтымақтастық және ақпарат секторы

О структуре центрального аппарата Главного управления по гидрометеорологии Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1787. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 18 декабря 1996 г. N 1550 ~P961550.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Главного управления по гидрометеорологии Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников центрального аппарата в количестве 36 единиц.
2. Разрешить Главному управлению по гидрометеорологии Республики Казахстан иметь одного заместителя Начальника, а также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Главного управления по
гидрометеорологии Республики Казахстан лимит служебных легковых
автомобилей в количестве 2 единиц.
4. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 9 ноября 1994 г. N 1244 "О структуре
центрального аппарата Главного управления по гидрометеорологии при
Кабинете Министров Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1787
Структура
центрального аппарата
Главного управления по
гидрометеорологии Республики Казахстан
Руководство
Отдел гидрометобеспечения и мониторинга
Производственно-технический отдел
Экономический отдел
Отдел кадров
Общий отдел
Отдел бухгалтерского учета и отчетности
Сектор международного сотрудничества и информации