Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1804. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.27. N 1661 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 82 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне төрағаның 5 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын және төрағаның бiр орынбасарын - мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi Ақмола аумақтық комитетiнiң төрағасын, сондай-ақ саны 11 адамдық алқа ұстауына рұқсат етiлсiн. <*>
Ескерту. 2-шi тармаққа өзгерiс енгiзiлдi - ҚРМК-нiң 1996.02.08.
N 184 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң орталық аппараты үшiн 5 қызметтiң жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 мамырдағы N 716 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 18, 204-бап);
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 11 шiлдедегi N 948 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi шешiмiне енгiзiлген өзгертулер мен толықтырулардың 8-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 24, 271-бап);
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19
мамырдағы N 716 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 7 желтоқсандағы N 1677
қаулысындағы 1-тармағының үшiншi және төртiншi абзацының күшi
жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1804 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi
басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық
аппаратының құрылымы мен саны
Басшылық
Мемлекет қатысатын шаруашылық серiктестiктерi мен  акционерлiк
қоғамдар бас басқармасы
Базалық салалар бас басқармасы
Әлеуметтiк сала, жылжымайтын мүлiк пен талдама бас басқармасы
Қаржы-есеп бөлiмi
Заң бөлiмi
Ұйымды-кадр жұмысы және баспасөз қызметi бөлiмi
Әкiмшiлiк-шаруашылық бөлiмi

О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1804. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 декабря 1996 г. N 1661 ~P961661.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом согласно приложению, исходя из предельной численности работников центрального аппарата в количестве 82 единиц.
2. Разрешить Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом иметь 5 заместителей Председателя, в том числе одного первого Заместителя Председателя и одного заместителя Председателя - Председателя Акмолинского территориального комитета по управлению государственным имуществом, а также коллегию в количестве 11 человек. <*>
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления Правительства РК от 8 февраля 1996 г. N 184.
3. Установить для центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом лимит служебных легковых автомобилей в количестве 5 единиц.
4. Признать утратившими силу:
пункты 4, 5, 6, 7, постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 716 "Вопросы Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18, ст. 204);
пункт 8 Изменений и дополнений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 июля 1995 г. N 948 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 271);
абзацы третий и четвертый пункта 1 постановления Правительства
Республики Казахстан от 7 декабря 1995 г. N 1677 "О внесении
изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики
Казахстан от 19 мая 1995 г. N 716".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1804
Структура
центрального
аппарата Государственного
комитета Республики Казахстан по
управлению государственным имуществом
Руководство
Главное управление хозяйственных товариществ и акционерных
обществ с участием государства
Главное управление базовых отраслей
Главное управление социальной сферы, недвижимости и анализа
Финансово-учетный отдел
Юридический отдел
Отдел организационно-кадровой работы и пресс-службы
Административно-хозяйственный отдел