Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 желтоқсан N 1819. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.29. N 1672 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлігi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң шектi саны негiзiнде 167 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiне министрдiң 4 орынбасарын, соның iшiнде бiреуi бiрiншi сондай-ақ саны 13 адамдық алқаны ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн 5 қызметтiк жеңiл автомобиль
лимитi белгiленсiн.
4. Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 7 қазандағы N 1127
қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 7
қазандағы N 1127 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 6 ақпандағы N 117
қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы
19 желтоқсандағы
N 1819 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi орталық аппаратының құрылымы
Басшылық
Темiр жол көлiгi департаментi
Автомобиль көлiгi департаментi
Әуе көлiгi департаментi
Су көлiгi департаментi
Автомобиль жолдарының департаментi
Байланыс департаментi
Экономика басқармасы
Сыртқы байланыстар басқармасы
Аппарат жұмысын және кадр жұмысын ұйымдастыру басқармасы
Көлiк инспекциясы

О структуре центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1819. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 декабря 1996 г. N 1672 ~P961672.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 167 единиц.
2. Разрешить Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан иметь 4 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 13 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 5 единиц.
4. Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 октября 1994 г. N 1127 "О структуре центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6
февраля 1995 г. N 117 "О внесении изменений в постановление Кабинета
Министров Республики Казахстан от 7 октября 1994 г. N 1127".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 декабря 1995 г. N 1819
Структура
центрального аппарата Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Руководство
Департамент железнодорожного транспорта
Департамент автомобильного транспорта
Департамент воздушного транспорта
Департамент водного транспорта
Департамент автомобильных дорог
Департамент связи
Экономическое управление
Управление внешних связей
Управление организации работы аппарата и кадровой работы
Транспортная инспекция