Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1035 қаулысына толықтырулар мен өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 28 желтоқсан N 1876. Күшi жойылды - ҚР Үкіметінiң 2000.08.12. N 1253 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды – ҚР Үкіметінiң Үкіметінiң 12.08.2000. № 1253 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Биржалық тауарлардың Тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 шiлдедегi N 1035 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 26, 302-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгертулер енгiзiлсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасының:
"Астық, ауыл шаруашылығы өнiмi, олардың ұқсатылған өнiмдерi" атты 1-бөлiмi жаңа жолдармен толықтырылсын:
"қойдың iшек-қарны 0504 00 000
мақта линтi 1404 20 000";
"Шиттi мақта (линт)" деген жолдағы "(линт)" сөзi алынып тасталсын;
2-бөлiм мынадай редакциямен берiлсiн:
2. Өндiрiстiк-техникалық мақсаттағы өнiм
___________________________________________________________________
Тауардың атауы СЭҚ ТН Партияның төменгi
коды шегi
___________________________________________________________________
1 2 3
___________________________________________________________________
Цемент 2523 1 вагон
Қара металдар прокаты 7208-7217 20 т
Көмiр, оның iшiнде
кокстелетiнi 2701 10 вагон
Шикi мұнай (газ 2709,271000330, ----
конденсатын қоса) 271000350,
және оны өңдеу 271000510,
өнiмдерi 271000690,

О внесении дополнений и изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 г. N 1035
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1995 года № 1876. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 августа 2000 года № 1253.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.08.2000 № 1253.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 г. N 1035 "Об утверждении Перечня биржевых товаров" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 26, ст. 302) следующие дополнения и изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
раздел 1 "Зерно, сельскохозяйственная продукция, продукты их переработки" дополнить новыми строками:
"черева бараньи 050400000
хлопковый линт 140420000";
из строки "Отходы хлопка (линт)" исключить слово "(линт)";
раздел 2 изложить в следующей редакции:
2. Продукция производственно-технического назначения
--------------------------------------------------------------------
Наименование товара Код ТН ВЭД Минимальный
размер партии
--------------------------------------------------------------------
1 2 3
--------------------------------------------------------------------
Цемент 2523 1 вагон
Прокат черных металлов 7208-7217 20 т
Уголь, в т.ч. коксующийся 2701 10 вагонов
Нефть сырая (включая газовый 2709, 271000330, ------
конденсат) и продукты ее 271000350,
переработки 271000510,
271000690,