"Кең дала" акционерлiк қоғамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1995 жылғы 29 желтоқсан N 1884
Реформаларды тереңдету және экономикалық дағдарыстан шығу жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң iс-қимыл Бағдарламасына сәйкес, нарық қатынастарын қалыптастыру, бәсекелестiктi дамыту, жекешелендiру процестерiн тереңдету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi берiлген тiзбеге сәйкес акционерлiк қоғамдардың мемлекеттiк акциялар пакеттерi мен купондық аукционда сатылмай қалған акцияларын басқару мен өкiлеттiк құқықтарын "Кең дала" мемлекеттiк акционерлiк қоғамына берсiн, сондай-ақ Алматы қаласы, Достық көшесi, 38-мекен-жайындағы ғимарат және "Кең дала" мемлекеттiк акционерлiк компаниясының балансында тұрған мүлiктер жекешеленгеннен кейiн оның жарғылық қорына мемлекеттiк жарна түрiнде енгiзiлсiн.
2. "Кең дала" мемлекеттiк акционерлiк компаниясын қайта ұйымдастыру мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 4 тамыздағы N 1081 қаулысының 4-тармағының төртiншi абзацының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы 29 желтоқсандағы N 1884 қаулысына қосымша
Мемлекеттiк акциялар пакеттерi "Кең дала" акционерлiк
қоғамына берiлетiн акционерлiк қоғамдардың
Т I З Б Е С I
Алматы қаласы
1. "Республикалық оқу орталығы" АҚ
2. "Бас есептеу орталығы" АҚ
3. "Қазагрожиынтық" АҚ
4. "Ауылшартехника" МТС-iнiң республикалық базасы АҚ
Ақмола облысы
5. "Агрожабдық" АҚ
Ақтөбе облысы
6. "Темiр" АҚ
7. "Ремонтник" АҚ
8. "Алға" АҚ
9. "Дарқан" АҚ
Алматы облысы
10. "Агросервис" АҚ
11. "Жөндеушi" АҚ
12. "Iле МРОП" АҚ
Шығыс Қазақстан облысы
13. "МТС-тiң облбазасы" АҚ
Жамбыл облысы
14. "Шеберхана" АҚ
15. "Ассыагроөнеркәсiптехника" АҚ
16. "Дәнекер" АҚ
17. МТС-тiң "Үшбұлақ базасы" АҚ
18. "Прогрес" АҚ
19. "Жуалы агроөнеркәсiптехника" АҚ
20. "Контакт" АҚ
Батыс Қазақстан облысы
21. "Оралагротехсервис" АҚ
22. "Шыңғырлау Агрожөнжабдықтау" АҚ
Қарағанды облысы
23. "Қарағандыагроөнеркәсiптехника" АҚ
Қызылорда облысы
24. "Агроөнеркәсiптехника" АҚ
Қостанай облысы
25. "Тоғызақ" АҚ
26. "Техсервис" АҚ
27. "Қайрат" АҚ
28. "Қайнар" АҚ
29. "Жабдықтаушы" АҚ
Көкшетау облысы
30. "Тұлпар" АҚ
31. "Агроөнеркәсiптехника" АҚ
32. "Дәуiтсервис" АҚ
33. "Кiшкенекөл" АҚ
Павлодар облысы
34. "Агроөнеркәсiптехника" АҚ
Солтүстiк Қазақстан облысы
35. "Есiлагротехника" АҚ
36. "Мамлют ауданауылшартехника" АҚ
37. "МТҚ жөнiндегi Тимирязев" АҚ
38. "МТҚ жөнiндегi Совет ӨБ" АҚ

Об акционерном обществе "Кен дала"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1995 г. N 1884
В соответствии с Программой действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ и выходу из экономического кризиса, в целях формирования рыночных отношений, развития конкуренции, углубления процесса приватизации Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом передать акционерному обществу "Кен дала" права управления и распоряжения государственными пакетами акций и акциями, не реализованными на купонных аукционах, акционерных обществ согласно прилагаемому перечню, а также включить в его уставной фонд в виде государственного взноса здание по адресу: г. Алматы, ул. Достык, 38 и имущество, находившееся на балансе Государственной акционерной компании "Кен дала", с последующей их приватизацией.
2. Признать утратившим силу абзац четвертый пункта 4
постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 августа
1995 г. N 1081 "Вопросы реорганизации Государственной акционерной
компании "Кен дала".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 1995 г. N 1884
Перечень
акционерных обществ, государственные пакеты
акций которых передаются на управление
акционерному обществу "Кен дала"
город Алматы
1. АО "Республиканский учебный центр"
2. АО "Главный вычислительный центр"
3. АО "Казагрокомплект"
4. АО "Республиканская база МТС "Сельхозтехника"
Акмолинская область
5. АО "Агроснаб"
Актюбинская область
6. АО "Темир"
7. АО "Ремонтник"
8. АО "Алга"
9. АО "Дархан"
Алматинская область
10. АО "Агросервис"
11. АО "Жондеуши"
12. АО "Илийское МРОП"
Восточно-Казахстанская область
13. АО "Облбаза МТС"
Жамбылская область
14. АО "Шеберхана"
15. АО "Ассаагропромтехника"
16. АО "Данекер"
17. АО "Уч-Булакская база МТС"
18. АО "Прогресс"
19. АО "Жуалинская агропромтехника"
20. АО "Контракт"
Западно-Казахстанская область
21. АО "Уральскагротехсервис"
22. АО "Чингирлауский Агроремснаб"
Карагандинская область
23. АО "Карагандаагропромтехника"
Кзыл-Ординская область
24. АО "Агропромтехника"
Кустанайская область
25. АО "Тогузак"
26. АО "Техсервис"
27. АО "Кайрат"
28. АО "Кайнар"
29. АО "Жабдыктаушы"
Кокшетауская область
30. АО "Тулпар"
31. АО "Агропромтехника"
32. АО "Даутсервис"
33. АО "Кишкенеколь"
Павлодарская область
34. АО "Агропромтехника"
Северо-Казахстанская область
35. АО "Есильагротехника"
36. АО "Мамлютская райсельхозтехника"
37. АО "Тимирязевское ПО по МТО"
38. АО "Советское ПО по МТО"

39. "МТҚ жөнiндегi Булаев ӨБ" АҚ
40. "МТҚ жөнiндегi Сергеев ӨБ" АҚ
Талдықорған облысы
41. "Агроөнеркәсiптехника" АҚ
42. "Құлагер" АҚ
43. "Майтөбе" АҚ
44. "Ұста" АҚ
Торғай облысы
45. "Агроөнеркәсiптехника" АҚ
46. "Красивенск" АҚ
47. "Кенесары" АҚ
Оңтүстiк Қазақстан облысы
48. "Киров ААӨТ" АҚ
49. "Түркiстан ААӨТ" АҚ
50. "Жетысайагросервис" АҚ
51. "Мақтаарал ААӨТ" АҚ
52. "Арысауылжиынтық" АҚ

39. АО "Булаевское ПО по МТО"
40. АО "Сергеевское ПО по МТО"
Талдыкорганская область
41. АО "Агропромтехника"
42. АО "Кулагер"
43. АО "Май-Тобе"
44. АО "Уста"
Тургайская область
45. АО "Агропромтехника"
46. АО "Красивенское СП"
47. АО "Кенесары"
Южно-Казахстанская область
48. АО "Кировский РАПТ"
49. АО "Туркестанское РАПТ"
50. АО "Жетысайагросервис"
51. АО "Махтааральское РАПТ"
52. АО "Облбаза Арысьселькомплект"