Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 7 желтоқсандағы N 1391 қаулысының күшi жойылғанын тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 6 қаңтар N 23
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Есепшоттар ашуды ретке келтiру туралы" Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 7 желтоқсандағы N 1391 қаулысының
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 46, 512-бап) күшi
жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 декабря 1994 г. N 1391
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 1996 г. N 23
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 декабря 1994 г. N 1391 "Об упорядочении открытия счетов" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 46, ст. 512).
Премьер-Министр
Республики Казахстан