Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 сәуiрдегi N 592 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 10 қаңтар N 39. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.10.04. N 1226 қаулысымен. ~P961226
Қазақстан Республикасының аумағына таңбалауға жататын акцизделетiн тауарлардың жекелеген түрлерiн әкелуге бақылауды бұдан әрi жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының аумағында акциздiк алып маркаларын енгiзу және таңбалауға жататын акцизделетiн тауарларды сату туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 сәуiрдегi N 592 P950592_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 16, 179-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
8-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң Өндiрiстiк кәсiпорындар дирекциясына" сөздерiнен кейiн "және Қазақстанның "Бөбек" балалар қайырымдылық қоры "Жәрдем" акционерлiк қоғамының "Акциз" бiрлескен кәсiпорнына" деген сөздермен толықтырылсын және әрi қарай мәтiн бойынша.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1995 г. N 592
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 января 1996 г. N 39. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 октября 1996 г. N 1226 ~P961226.
В целях дальнейшего совершенствования контроля ввоза на территорию Республики Казахстан отдельных видов подакцизных товаров, подлежащих маркировке, Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1995 г. N 592 P950592_ "О введении на территории Республики Казахстан марок акцизного сбора и реализации подакцизных товаров, подлежащих маркировке" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 16, ст. 179) следующее дополнение:
в пункте 8 после слов "Национального Банка Республики Казахстан" дополнить словами "и совместному предприятию "Акциз" акционерного общества "Жардем" Детского благотворительного фонда Казахстан "Бобек" и далее по тексту.
Премьер-Министр
Республики Казахстан