Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi қаулысының күшiн жою туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 10 қаңтар N 47
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Конституциялық заң күшi бар Жарлығының 10, 14-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасының Республикалық ұланының мемлекеттiк мүлкiн беру туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң 1995 жылғы 25 желтоқсандағы N 485 қаулысының күшi жойылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

Об отмене постановления Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 января 1996 г. N 47
В соответствии со статьями 10, 14 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Конституционного закона, Z952688_ "О Правительстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отменить постановление Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом от 25 декабря 1995 г. N 485 "О передаче государственного имущества Республиканской гвардии Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан