Халыққа жеңiлдiктi жағдайда газ жiберу нормалары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 16 қаңтар N 59. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.08.19. N 1266 қаулысымен. ~P971266
"1995 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 15 наурыздағы N 2120 U952120_ Заң күшi бар Жарлығына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi N 2371 Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 тамыздағы N 1120 P951120_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Ұлты Отан соғысының қатысушылары, мүгедектерi мен оларға теңестiрiлген адамдарға жеңiлдiктер мен әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 28 сәуiрдегi N 2247 U952247_ Заң күшi бар Жарлығынан туындайтын ережеден басқа шаруашылық-тұрмыстық мұқтаждарға арналған тамақ дайындау, су жылыту үшiн қолданылып жүрген заңдарға сәйкес осыған құқықтары бар азаматтардың жекелеген санаттарына жеңiлдiкпен газ жiберу нормалары
қосымша бойынша бекiтiлсiн.
2. Облыстардың және Алматы қаласының әкiмдерi белгiленген
нормаларды ескерiп, 1996 жылғы 1 қаңтардан бастап газға арналған
төлемдерге жеңiлдiктер берудi енгiзсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы
16 қаңтардағы
N 59 қаулысына
қосымша
Шаруашылық-тұрмыстық мұқтаждарға арналған тамақ
дайындау, су жылыту үшiн қолданылып жүрген заңдарға
сәйкес, осыған құқықтары бар азаматтардың жекелеген
санаттарына жеңiлдiкпен газ босату
Нормалары
___________________________________________________________________
| Табиғи газ| Сұйытылған газ
|(текше метр)    (кг)
___________________________________________________________________
1 адамға жылына шаруашылық-тұрмыстық
мұқтаждарға арналған тамақ дайындау,
су жылыту үшiн газ босатудың орташа
жылдық нормасы:
газ плитасы болған және орталықтан
ыстық сумен жабдықталған жағдайда       10            4,8
газ плитасы болған, орталықтан ыстық
сумен жабдықтау және газбен су
жылытқыш болмаған жағдайда              12,5           8,2
газ плитасы, газбен су жылытқыш
болған, орталықтан ыстық сумен
жабдықтау болмаған жағдайда             18,5           13,7
моншада газбен су жылытқыш
(жоғарғы) болған жағдайда               8,5              -

О нормах отпуска газа населению на льготных условиях
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1996 г. N 59. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 19 августа 1997 г. N 1266 ~P971266.
В соответствии с постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 августа 1995 г. N 1120 P951120_ "О реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 20 июля 1995 г. N 2371 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 15 марта 1995 г. N 2120 "О республиканском бюджете на 1995 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Установить нормы льготного отпуска газа для приготовления пищи, подогрева воды на хозяйственно-бытовые нужды отдельным категориям граждан, имеющим на это право в соответствии с действующим законодательством, за исключением положений, вытекающих из Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 28 апреля 1995 г. N 2247 U952247_ "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", согласно приложению.
2. Акимам областей и г. Алматы ввести с 1 января 1996 года предоставление льгот по оплате за газ с учетом установленных норм.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 января 1996 г. N 59
НОРМЫ
льготного отпуска газа для приготовления пищи,
подогрева воды на хозяйственно-бытовые нужды
отдельным категориям граждан, имеющим на
это право в соответствии с действующим
законодательством
--------------------------------------------------------------------
! Природный газ  !  Сжиженный газ
!    (куб.м)     !       (кг)
--------------------------------------------------------------------
Среднегодовые нормы отпуска газа  !
для приготовления пищи, подогрева !
воды на хозяйственно-бытовые      !
нужды на 1 человека в месяц:      !
!
при наличии газовой плиты и    !
центрального горячего          !
водоснабжения                  !        10              4,8
!
при наличии газовой плиты,     !
отсутствии центрального        !
горячего водоснабжения и       !
газового водонагревателя       !       12,5             8,2
!
при наличии газовой плиты,     !
газового водонагревателя и     !
отсутствии центрального        !
горячего водоснабжения         !       18,5             13,7
!
при наличии газового           !
водонагревателя (горелки)      !
в бане                         !        8,5              __