Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне толықтырулар мен өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 16 қаңтар N 60. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.04.10. N 408 қаулысымен. ~P020408
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. "Қазақстан Республикасының Қызыл кiтабына енгiзiлген жануарлар түрлерi мен түр тармақтарының тiзбесiн, Қазақстан Республикасында аулауға рұқсат етiлген жабайы аңдар түрлерiнiң тiзбесiн, Қазақстан Республикасында лицензия бойынша аулауға рұқсат етiлетiн жабайы аңдар тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 21 тамыздағы N 1152 P951152_ қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
Қазақстан Республикасының Қызыл кiтабына енгiзiлген жануарлар түрлерi мен түр тармақтары Тiзбесiнiң "Балықтар" тобы:
"Пiлмай" сөзiнен кейiн "(арал және iлелiк популяциясы)";
"Балқаш алабұғасы" деген сөздерден кейiн "(балқаш iлелiк популяциясы)" деген сөздермен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасында аулауға рұқсат етiлген жабайы аңдар түрлерi Тiзбесiнiң "Сүт қоректiлер" тобы:
Өзен құндызы, каспий итбалығы деген сөздермен толықтырылсын.
"Құстар тобы":
осы топтан "Алакөз сүңгуiрдi" алып тастай отырып "Үлкен
бейнеарық", "торғай", "алаторғай", "сарыжағал қараторғай" деген
сөздермен толықтырылсын;
Қазақстан Республикасында лицензия бойынша аулауға рұқсат
етiлетiн жабайы аңдар Тiзбесiнiң "Сүт қоректiлер" тобы:
Өзен құндызы деген сөздермен толықтырылсын.
2. "Қазақ КСР-iндегi аңшылық шаруашылығы жөнiндегi Ереженi
бекiту туралы" Қазақ КСР Министрлер Кеңесiнiң 1978 жылғы 8
қыркүйектегi N 353 қаулысымен (ҚазКСР ҚЖ-ы, 1978 ж., N 19, 70-бет)
бекiтiлген Қазақ КСР-iндегi аңшылық шаруашылығы жөнiндегi Ереженiң
17-тармағы күшiн жойған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении дополнений и изменения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 1996 г. N 60. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2002 г. N 408 ~P020408
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 августа 1995 г. N 1152 "Об утверждении Перечня видов и подвидов животных, занесенных в Красную книгу Республики Казахстан, Перечня видов охотничьих животных, разрешенных к добыче в Республике Казахстан, Перечня охотничьих животных, добыча которых разрешается по лицензиям в Республике Казахстан" следующие дополнения и изменение:
Перечень видов и подвидов животных, занесенных в Красную книгу Республики Казахстан, в группе "Круглоротые, рыбы", дополнить:
после слова "Шип" словами "(аральская и илийская популяции)";
после слов "Балхашский окунь" словами "(балхаш-илийская популяция)";
перечень видов охотничьих животных, разрешенных к добыче в Республике Казахстан, группу "Млекопитающие", дополнить:
Речной бобр, каспийский тюлень;
группу "Птицы" дополнить:
Большой крохаль, скворец, розовый скворец, майна, исключив из данной группы Белоглазую чернеть;
Перечень охотничьих животных, добыча которых разрешается по лицензиям в Республике Казахстан, группу "Млекопитающие", дополнить:
Речной бобр.
2. Признать утратившим силу пункт 17 Положения об охотничьем хозяйстве в Казахской ССР, утвержденного постановлением Совета Министров Казахской ССР от 8 сентября 1978 г. N 353 "Об утверждении Положения об охотничьем хозяйстве в Казахской ССР" (СП КазССР, 1978 г., N 19, ст. 70)
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан