Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 18 қаңтар N 69
"Өндiрiстiк кооператив туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 5 қазандағы N 2486 Z952486_ Заң күшi бар Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1996 жылғы 18 қаңтардағы N 69 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi
жойылған кейбiр шешiмдерiнiң
Тiзбесi
1. "Қазақ ССР-iнде кооперативтер қызметiнiң кейбiр түрлерiн реттеу туралы" Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1989 жылғы 31 мамырдағы N 167 қаулысы (Қазақ ССР ҚЖ, 1989, N 15, 54-бап);
2. "ССРО Министрлер Советi мен КОБОС-тың "Соғыс, еңбек және ССРО Қарулы Күштерi ардагерлерiнiң кооперативтерiн дамыту үшiн қосымша жағдайлар жасау туралы" 1990 жылғы 23 наурыздағы N 323 және ССРО Министрлер Советiнiң "Кооперативтер шұғылдануға праволы емес қызмет түрлерiнiң тiзбесiн толықтыру туралы" 1990 жылғы 31 мамырдағы N 540 қаулылары туралы" Қазақ ССР Министрлер Советi мен Қазақ республикалық кәсiподақ советiнiң 1990 жылғы 21 маусымдағы N 259 қаулысы (Қазақ ССР ҚЖ, 1990, N 16, 90-бап);
3. "Мемлекеттiк кәсiпорындардың өздерiнiң жанынан құрылған кооперативтермен өзара қарым-қатынастары туралы" ССРО Министрлер Советiнiң 1990 жылғы 2 қарашадағы N 1132 қаулысын жүзеге асыру туралы" Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1990 жылғы 20 қарашадағы N 452 қаулысы;
4. "Қазақ ССР Министрлер Советi мен Қазақ республикалық кәсiподақ советiнiң 1990 жылғы 21 маусымдағы N 259 қаулысына өзгерту енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 5 маусымдағы N 504 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 22, 359-бап);
5. "ССРО Министрлер Советiнiң 1990 жылғы 14 шiлдедегi N 1119 өкiмiн жүзеге асыру туралы" Қазақ ССР Министрлер Советiнiң 1990 жылғы 14 тамыздағы N 325 қаулысының 3-тармағы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 1996 г. N 69
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан, имеющего
силу Закона, от 5 октября 1995 г. N 2486
Z952486_
"О производственном
кооперативе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу решения Правительства Республики
Казахстан согласно прилагаемому перечню.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 января 1996 г. N 69
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 31 мая 1989 г. N 167 "О регулировании отдельных видов деятельности кооперативов в Казахской ССР" (СП КазССР, 1989 г., N 15, ст. 54).
2. Постановление Совета Министров Казахской ССР и Казахского республиканского совета профессиональных союзов от 21 июня 1990 г. N 259 "О постановлениях Совета Министров СССР и ВЦСПС от 23 марта 1990 г. N 323 "О создании дополнительных условий для развития кооперативов ветеранов войны, труда и Вооруженных Сил СССР" и Совета Министров СССР от 31 мая 1990 г. N 540 "О дополнении перечня видов деятельности, которыми не вправе заниматься кооперативы" (СП КазССР, 1990 г., N 16, ст. 90).
3. Постановление Совета Министров Казахской ССР от 20 ноября 1990 г. N 452 "О реализации постановления Совета Министров СССР от 2 ноября 1990 г. N 1132 "О взаимоотношениях государственных предприятий с созданными при них кооперативами".
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 июня 1992 г. N 504 "О внесении изменения в постановление Совета Министров Казахской ССР и Казсовпрофа от 21 июня 1990 г. N 259" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 22, ст. 359).
5. Пункт 3 постановления Совета Министров Казахской ССР от 14 августа 1990 г. N 325 "О реализации распоряжения Совета Министров СССР от 14 июля 1990 г. N 1119".