Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 6 желтоқсандағы N 1672 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 24 қаңтардағы N 90
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгi
кәсiпорындары бойынша есептеме жүргiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1995 жылғы 6 желтоқсандағы N 1672 қаулысының 2-тармағында
"Жер қойнауын қорғау және минералдық ресурстардың ұдайы өндiрiсi
қоры" сөздерiнен кейiн "сондай-ақ, заңды тұлғалардың табыс салығы
және тiркелген /ренталық/ төлемдерi бойынша" сөздерiмен
толықтырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 1995 г. N 1672
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 1996 г. N 90
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 1995 г. N 1672 P951672_ "О проведении зачета по предприятиям Министерства нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан" после слов "Фонд охраны недр и воспроизводства минеральных ресурсов" дополнить словами "а также по подоходному налогу с юридических лиц, налогу на добавленную стоимость и фиксированным (рентным) платежам".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан