Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 26 қарашадағы N 992 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 25 қаңтар N 94. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен ~P020594
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық және мәдени-ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық қазақ-пәкiстан бiрлескен комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 26 қарашадағы N 992 қаулысына /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 47, 687-бап/ мынадай өзгертулер енгізiлсiн:
Қазақстан Республикасының Құрылыс, тұрғын үй және аумақтарды
құрылыс салу министрi А.А. Құлыбаев сауда-экономикалық,
ғылыми-техникалық және мәдени ынтымақтастық жөнiндегi үкiметаралық
қазақ-пәкiстан бiрлескен комиссияның қазақстандық бөлiгiнiң
төрағасы болып бекiтiлсiн;
С.Қ. Әлиғожанов аталған комиссияның құрамынан шығарылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 ноября 1992 г. N 992
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 1996 г. N 94. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 ноября 1992 г. N 992 P920992_ "О создании межправительственной казахско-пакистанской совместной комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому и культурному сотрудничеству" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 47, ст. 687) следующие изменения:
утвердить председателем казахстанской части межправительственной
казахско-пакистанской совместной комиссии по торгово-экономическому,
научно-техническому и культурному сотрудничеству Кулибаева. А.А. -
Министра строительства, жилья и застройки территорий Республики
Казахстан;
вывести из состава указанной комиссии Алигужинова С.К.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан