Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 23 қыркүйектегi N 1292 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 25 қаңтар N 99
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Осмий - 187-нi рений өнiмiн, құрамында күмiс және алтын бар
шламдарды, сондай-ақ сирек кездесетiн және басқа қымбат металдарды
өндiру жөнiндегi республикалық мемлекеттiк кәсiпорын құру туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 23 қыркүйектегi N 1292
қаулысына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
қаулының атауындағы және 1, 4, 5-тармақтарындағы "құрамында
күмiс және алтын бар шламдарды", "және қымбат" сөздерi алынып
тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 1995 г. N 1292
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 1996 г. N 99
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 1995 г. N 1292 "О создании Республиканского государственного предприятия по производству осмия-187, рениевой продукции, серебро- и золотосодержащих шламов, а также других редких и благородных металлов" следующее изменение:
из названия постановления и пунктов 1, 4, 5 исключить слова "серебро- и золотосодержащих шламов", "и благородных".
Премьер-Министр
Республики Казахстан