Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 26 қаңтардағы N 106. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 20 шiлдедегi  N 2368  Заң күшi бар Жарлығына сәйкес, бiрыңғай кеден саясатын жүзеге асыру, кедендiк бақылау мен ресiмдеудi жетiлдiру, сондай-ақ Қазақстан Республикасының аумағында кеден қоймаларын құру жөнiндегi iс-қимылдарды тәртiпке келтiру мақсатында қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң Алматы қаласының Сүйiнбай даңғылы, 353 үйде орналасқан терминал аумағында "Темiр-Жол-Терминал" кеденiн құру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi "Темiр-Жол-Терминал" кеденiн ұйымдастыру үшiн 40 адамға қосымша штат бөлсiн және оны ұстауға қажеттi қаражат көздесiн.
3. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi кеден органдарымен бiрлесiп, Алматы қаласына темiр жол көлiгiмен "Темiр-Жол-Терминал" кеденiне кедендiк ресiмдеу үшiн әкелiнген жүктердiң жеткiзiлуiн қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О некоторых вопросах Таможенного комитета Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 1996 г. N 106. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 20 июля 1995 г. N 2368 Z952368_  "О таможенном деле в Республике Казахстан", в целях осуществления единой таможенной политики, совершенствования таможенного контроля и оформления, а также упорядочения действий по созданию таможенных складов на территории Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Таможенного комитета Республики Казахстан о создании таможни "Темир-Жол-терминал" на территории терминала, расположенного по адресу: г. Алматы, пр. Суюнбая, 353.
2. Министерству финансов Республики Казахстан выделить дополнительную штатную численность 40 человек для организации таможни "Темир-Жол-терминал" и предусмотреть необходимые ассигнования на ее содержание.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан совместно с таможенными органами обеспечить доставку грузов, прибывающих в город Алматы железнодорожным транспортом в таможню "Темир-Жолы-терминал" для таможенного оформления.
Премьер-Министр
Республики Казахстан